Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43175 Anna a Elsa a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

Ukážte fanúšikovi Ľadového kráľovstva 2 zábavný mikrosvet ukrytý v tejto skvelej knihe!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Anna a Elsa a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
SKU 43175
EAN 5702016618617
Kusy 133
Séria LEGO Frozen 2
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Odštartujte vzrušujúcu hru na postavy podľa filmovej predlohy alebo tvorivú hru s touto LEGO® skvelé na hry v kombinácii s inými modelmi. Deti môžu zažívať dobrodružstvá s Elsou, Annou a Kristoffom z rozprávkového sveta štúdia Disney, tráviť čas vonku s Olafom alebo vymyslieť niečo úplne nové!
  • Každý fanúšik Disneyho Ľadového kráľovstva 2 si túto úžasnú stavebnicu zamiluje. Šikovná, otváracia kniha v sebe ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od 5 rokov.
  • Cestovná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Keď je kniha otvorená, táto stavebnica meria 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku a je dostatočne veľká na nové dobrodružstvá. Zároveň si ju môžete pribaliť na cesty a zažiť kopec zábavy.
  • Hodiny zábavy pre detskú fantáziu! Hračky bez batérií s otvorenými možnosťami hry pomáhajú u detí zlepšovať hru v skupine a schopnosť riešiť problémy. Alebo im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy formou neobmedzenej hry.
  • Stačí knihu otvoriť a hra sa začína. Vďaka jednoduchým pokynom je zostavenie hračka. Deti tak zažijú radosť z vymýšľania nových námetov a kopec tvorivého vzrušenia pri hre na známe príbehy v knihe.
  • Doprajte deťom detailné postavy a známe miesta s LEGO® ǀ Disney stavebnicami. Táto nápaditá stavebnica zo sveta Ľadového kráľovstva 2 ponúka prvky na začatie príbehu, ako aj otvorenú, tvorivú hru, ktorá pomáha rozvíjať dôležité zručnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..