Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43177 Bella a jej rozprávková kniha dobrodružstiev

Ukážte fanúšikovi Krásky a zvieraťa celý svet ukrytý v knihe!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bella a jej rozprávková kniha dobrodružstiev
SKU 43177
EAN 5702016618631
Kusy 111
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Naveďte deti na hru na postavy s touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney (43177), ktorá obsahuje Disneyho princeznú Belle, Zviera, pani Pottsovú, Chipa a Cogswortha. Skvelý darček pre deti a fanúšikov. Hra sa začína hneď po otvorení knihy!
  • Aké záhady ukrývajú tajomné dvere? Deti si môžu precvičovať hru na postavy a tvorivosť pri odhaľovaní tajomstiev zámku. Čarovná ruža, miesto pre Disneyho Belle na spánok, či dokonca tanečný parket čakajú vnútri len na vás.
  • Skvelé mikropostavy sú priam stvorené na hru v rámci tejto stavebnice, prípadne ich môžete pridať k iným modelom. Deti môžu zažívať dobrodružstvá s Disneyho princeznou Belle, Zvieraťom, pani Pottsovou a ďalšími postavami úplne novými spôsobmi!
  • Každý fanúšik Disneyho Krásky a zvieraťa si túto stavebnicu zamiluje. Zberateľská kniha na hranie v sebe ukrýva kompletný mikrosvet, ktorý nadchne každé dieťa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od piatich rokov.
  • Cestovná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Keď je kniha otvorená, meria 23 cm na šírku, 12 cm do hĺbky a 8 cm na výšku a je dostatočne veľká na nové dobrodružstvá. Zároveň ju môžete pribaliť na cesty a zažiť kopec zábavy.
  • Hodiny zábavy pre detskú fantáziu! Hračky bez batérií pomáhajú u detí zlepšovať hru v skupine a schopnosť riešiť problémy. Alebo im prinášajú radosť, keď vymýšľajú svoje vlastné, nové príbehy formou neobmedzenej hry.
  • Stačí otvoriť knihu a hra sa môže začať. Vďaka jednoduchým pokynom je zostavenie hračka. Deti tak zažijú kopec tvorivého vzrušenia a radosť z vymýšľania nových dobrodružstiev alebo opakovania dobre známych príbehov v knihe.
  • Doprajte deťom detailné postavy a miesta so zberateľskými LEGO® ǀ Disney stavebnicami. Táto nápaditá stavebnica Disneyho Krásky a zvieraťa ponúka milé prvky a zároveň podporuje otvorenú tvorivú hru, ktorá pomáha rozvíjať dôležité zručnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.A takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..