Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43185 Boun a jeho loď

Rozvír more zábavy s touto tvorivou loďou s krevetami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boun a jeho loď
SKU 43185
EAN 5702016746914
Kusy 247
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prebuďte fantáziu detí s touto vzrušujúcou stavebnicou Boun a jeho loď (43185) od LEGO® ǀ Disney. Je plná rôznych funkcií a doplnkov a zároveň zábavnou inšpiráciou pre tvorivé hry na postavy.
  • Tento set, inšpirovaný novou disneyovkou Raya a posledný drak, obsahuje veľkú loď na krevety, menšiu loďku a prístav. Nechýbajú ani minibábiky človeka Sisu a Bouna a 3 LEGO® figúrky ongiov.
  • Súčasťou tohto setu sú 3 modely, ktoré rozprúdia fantáziu detí a sú skvelým doplnkom k ďalším LEGO® ǀ Disney stavebniciam z filmu Raya a posledný drak, ktoré deti majú doma.
  • Dokonalá odmena pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov. Fanúšikovia disneyovky Raya a posledný drak si tento set a všetky jeho modely z kociek zaiste zamilujú – podporujú totiž nápadité herné možnosti.
  • Bounova loď meria vyše 13 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. Má množstvo prémiových prvkov a je navrhnutá tak, aby ju bolo možné dookola stavať a zapájať do nápaditých hier.
  • Buď výnimočný! Tento jedinečný set možno skombinovať aj s inými LEGO® ǀ Disney stavebnicami a prebudiť tak v deťoch fantáziu nevídanými spôsobmi. Zároveň je štýlovým darčekom, ktorý zaujme každého.
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ÚŽASNÝ! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia svoj model pri stavaní približovať a všelijako ho vizualizovať.
  • Ponorte deti do fantázie a dobrodružstva z disneyovky Raya a posledný drak s touto tvorivou LEGO® ǀ Disney stavebnicou. Deti sa v nej môžu zahrať na fantastické dobrodružstvá z filmu.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..