Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Popoluška a kráľovský kočiar 43192

S touto zbavnou sadou s koiarom si deti uij mnostvo podnetnch hier

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Popoluška a kráľovský kočiar
SKU 43192
EAN 5702016916430
Kusy 237
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Na fanúšikov disneyovskej princeznej Popolušky čakajú kúzla a dobrodružstvo v tejto do detailov prepracovanej stavebnici LEGO ǀ Disney Popoluška a jej kráľovský kočiar (43192). Okrem skvostného kočiara obsahuje aj tlačený návod a digitálny návod Instructions PLUS. Vďaka aplikácii LEGO Building Instructions sa tak aj malí stavitelia budú cítiť ako skutoční majstri… to je ale paráda!Vzrušujúce a zábavné hryS touto stavebnicou deti na vlastnej koži objavia fantastický svet svojej disneyovskej princeznej. Môžu sa zahrať len so samotným kočiarom, prípadne ho pridať k iným LEGO ǀ Disney sadám pre ešte viac tvorivých možností. Je skvelým darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre malých fanúšikov Disneyho princezien.Pôvabné postavy inšpirujú hryTáto disneyovská sada obsahuje minibábiky Popolušky a Víly kmotričky, ako LEGO figúrky Gusa Gusa a 2 koní. Sada má množstvo prvkov, ktoré naštartujú zábavné hry a ponoria deti do fantastického sveta kúziel a dobrodružstva.

  • Táto roztomilá stavebnica LEGOǀ Popoluška a kráľovský kočiar (43192) ponúka deťom napínavú hru na postavy alebo nekonečnú tvorivú hru. Je skvelou voľbou pre deti a fanúšikov Disneyho Popolušky.
  • Objavte koč s priestorom pre 2 minifigúrky, tekvicovú záhradku so stolíkom a truhlicou s pokladom, ktorá sa zmestí na koč, ako aj tri LEGO figúrky zvierat.
  • Táto skvelá LEGO ǀ Disney stavebnica je plná doplnkov vrátane pozvánky na ples, paličky, koruny a sklenených črievičiek. Dokonalý spôsob, ako zažiť obľúbené scény z filmu alebo zábavu pri hre bez obmedzení.
  • Túto sadu si obľúbi každý fanúšik Disneyho Popolušky. Zlatobiely koč s konským záprahom je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Táto stavebnica, ktorej zostava koní a koča meria viac než 13 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 9 cm na šírku, je dokonalá na hru aj vystavenie a priam vyzýva na kopec tvorivej zábavy pri hre na postavy.
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
  • Doprajte deťom skvelé postavy a scény na hru s LEGO ǀ Disney stavebniciam. Táto zábavná stavebnica ponúka nápady na príbeh, ktoré rozvíjajú detskú tvorivosť a predstavivosť.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..