Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43192 Popoluška a kráľovský kočiar

S touto zábavnou sadou s kočiarom si deti užijú množstvo podnetných hier

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Popoluška a kráľovský kočiar
SKU 43192
Kusy 237
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto roztomilá stavebnica LEGO® o zažiť obľúbené scény z filmu alebo zábavu pri hre bez obmedzení.
  • Túto sadu si obľúbi každý fanúšik Disneyho Popolušky. Zlatobiely koč s konským záprahom je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Táto stavebnica, ktorej zostava koní a koča meria viac než 13 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 9 cm na šírku, je dokonalá na hru aj vystavenie a priam vyzýva na kopec tvorivej zábavy pri hre na postavy.
  • Tlačený návod je skvelý, no digitálny návod Instructions PLUS je ešte lepší! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu dokonca aj malí stavitelia približovať model a prezerať si modely pri stavaní.
  • Doprajte deťom skvelé postavy a scény na hru s LEGO® e to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..