Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43193 Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

Rozkladací hrad s disneyovskými princeznami, ktorý si môžete brať všade so sebou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
SKU 43193
Kusy 130
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 24,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inscenujte tvorivé scénky alebo si pripomeňte obľúbené filmové momenty s touto stavebnicou LEGO® ǀ Disney Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43193). Hra sa začína otvorením knihy!
  • Aké zábavné chvíľky v tomto hrade zažijete? Tento parádny set predstavuje otváraciu knihu s dvojstrannou stavebnicou hradu. Ďalej obsahuje malý voz, samolepky a množstvo nápadov na zábavnú a tvorivú hru.
  • 4 mikrobábiky obľúbených postáv – Popoluška, Tiana, Kráska a Ariel – sú pripravené na nové dobrodružstvá v tejto stavebnici, kde sa k nim pridajú aj LEGO® figúrky Gusa, Lumiera, delfína a žaby.
  • Túto stavebnicu si zamilujú všetci fanúšikovia disneyovských princezien vo veku od 5 rokov. Po otvorení knihy sa pred vami vynorí hotový miniatúrny svet s množstvom vzrušujúcich detailov a prvkov, ktorý bude zábavným darčekom alebo odmenou pre každé dieťa.
  • Zábavná prenosná stavebnica. Keďže otvorená kniha meria vyše 8 cm na výšku, 23 cm na šírku a 12 cm do hĺbky,táto stavebnica je dosť veľká na to, aby ste s ňou zažili nové dobrodružstvá, a môžete si ju ľahko brať všade so sebou.
  • Chcete deťom dopriať ešte radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO® stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka detailným mikrobábikám a scenériám táto stavebnica rozprávkovej knižky nabáda k tvorivým hrám, pri ktorých si deti môžu rozvíjať dôležité schopnosti s množstvom zábavných pomôcok na vymýšľanie príbehov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..