Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev 43193

Rozkladac hrad s disneyovskmi princeznami, ktor si mete bra vade so sebou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
SKU 43193
EAN 5702016909647
Kusy 130
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 16,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou LEGO ǀ Disney Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43193) môžu fanúšikovia disneyovských princezien zažiť vzrušujúce dobrodružstvá. Súčasťou tejto stavebnice je hrad s padacím mostom, hárok so samolepkami na jeho vyzdobenie, voz, tlačený návod na skladanie a digitálny návod Instructions PLUS. V aplikácii LEGO Building Instructions si deti môžu model priblížiť, otočiť a vizualizovať. Vďaka návodu na stavanie si budú aj začiatočníci pripadať ako skúsení stavitelia… to je úžasné!

Hrajte sa kedykoľvek a kdekoľvek
Deťom sa s touto prenosnou stavebnicou otvorí množstvo kreatívnych možností. Môžu sa hrať iba s ňou alebo si ju môžu pridať k iným setom zo série LEGO ǀ Disney. Nechýba ani množstvo rôznych funkcií a pomôcok na vymýšľanie príbehov a nakopnutie fantázie.

Obľúbené postavy a úžasné scény
Táto kreatívna LEGO stavebnica rýchlo vtiahne deti do hry vďaka 4 mikrobábikám: Popoluška, Tiana, Kráska a Ariel od Disneyho, ako aj LEGO figúrkam Gusa, Lumiera, delfína a žaby Rozprávková knižka je tým najlepším darčekom na svete pre každé dieťa.

  • Inscenujte tvorivé scénky alebo si pripomeňte obľúbené filmové momenty s touto stavebnicou LEGO ǀ Disney Ariel, Kráska, Popoluška a Tiana a ich rozprávková kniha dobrodružstiev (43193). Hra sa začína otvorením knihy!
  • Aké zábavné chvíľky v tomto hrade zažijete? Tento parádny set predstavuje otváraciu knihu s dvojstrannou stavebnicou hradu. Ďalej obsahuje malý voz, samolepky a množstvo nápadov na zábavnú a tvorivú hru.
  • 4 mikrobábiky obľúbených postáv – Popoluška, Tiana, Kráska a Ariel – sú pripravené na nové dobrodružstvá v tejto stavebnici, kde sa k nim pridajú aj LEGO figúrky Gusa, Lumiera, delfína a žaby.
  • Túto stavebnicu si zamilujú všetci fanúšikovia disneyovských princezien vo veku od 5 rokov. Po otvorení knihy sa pred vami vynorí hotový miniatúrny svet s množstvom vzrušujúcich detailov a prvkov, ktorý bude zábavným darčekom alebo odmenou pre každé dieťa.
  • Zábavná prenosná stavebnica. Keďže otvorená kniha meria vyše 8 cm na výšku, 23 cm na šírku a 12 cm do hĺbky,táto stavebnica je dosť veľká na to, aby ste s ňou zažili nové dobrodružstvá, a môžete si ju ľahko brať všade so sebou.
  • Chcete deťom dopriať ešte radostnejší zážitok zo stavania? Vďaka návodu Instructions PLUS to je teraz možné! S intuitívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ako je približovanie, otáčanie a režim „ducha“, môžete zažiť LEGO stavanie v digitálnej ére!
  • Vďaka detailným mikrobábikám a scenériám táto stavebnica rozprávkovej knižky nabáda k tvorivým hrám, pri ktorých si deti môžu rozvíjať dôležité schopnosti s množstvom zábavných pomôcok na vymýšľanie príbehov.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..