Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ozdoba na tašku – Darth Vader 5006267

tlov ozdoba na taku pre fanikov Dartha Vadera

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ozdoba na tašku – Darth Vader
SKU 5006267
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 6,59 €

Popis produktu

Fanúšikovia ságy Star Wars môžu mať svojho Temného pána zo Sithu na cestách vždy po boku vďaka tejto ozdobe na tašky v tvare Dartha Vadera. Ozdoba na tašku je skvelým darčekom pre deti od 6 rokov a zobrazuje LEGO minifigúrku na ohybnom kúsku trvácneho silikónu. Na zadnej strane je priestor na kontaktné údaje. Ozdoba sa ľahko pripája k batohu, taške či obedáru.

  • Ozdoba na tašku s motívom série LEGO Star Wars vyrobená z trvácneho a ohybného silikónu v tvare minifigúrky Dartha Vadera. Je vybavená pružným kolieskom, pomocou ktorého ju možno ľahko pripojiť k predmetom, a na zadnej strane má priestor na kontaktné údaje.
  • Zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre fanúšikov série LEGO Star Wars vo veku od 6 rokov.
  • Meria vyše 18 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Upozornenie: Hrozí nebezpečenstvo udusenia malými časťami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..