Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zdravotná sestra – menovka na tašku 5006371

Dodajte takm a batoine trochu zbavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zdravotná sestra – menovka na tašku
SKU 5006371
Séria LEGO City
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Táto zdravotná sestra je vždy pripravená a deti i dospelí vďaka nej ľahko nájdu svoje veci. Postava zdravotnej sestry je oblečená v tyrkysovej uniforme so stetoskopom a identifikačnou kartičkou. Pomocou odolnej silikónovej slučky sa menovka dá ľahko pripnúť k popruhom na taškách, batohoch a kufroch. Na zadnej strane menovky je miesto na vpísanie kontaktných údajov, vďaka čomu ide o praktický darček pre fanúšikov stavebníc LEGO, začínajúcich zdravotníkov – a kvalifikované zdravotné sestry!

  • LEGO Zdravotná sestra – menovka na tašku obsahuje podobizeň zdravotnej sestry a je vyrobená z pružného silikónového materiálu.
  • Na zadnej strane menovky je miesto na vpísanie kontaktných údajov.
  • Menovka na tašku meria vyše 18 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, takže ide o skvelý darček pre dospelých i deti vo veku od 6 rokov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..