Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60271 Hlavné námestie

Stavebnica pre deti predstavujúca hlavné námestie bohatá na množstvo prvkov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hlavné námestie
SKU 60271
EAN 5702016669039
Kusy 1517
Séria LEGO City
Cena LEGO 179,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto úžasná stavebnica LEGO® City Hlavné námestie (60271) je skvelým štartom do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Predstavuje dokonalú voľbu pre deti vo veku od 5 rokov, pričom inšpiruje k neobmedzenej hre na postavy využívajúcej predstavivosť pri napodobňovaní situácií zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Medzi budovami tu nájdete radnicu, koncertné javisko a malú reštauráciu. Medzi vozidlami zas motorku Snakea Rattlera a údržbársky vozík Harla Hubbsa. K dispozícii je tiež rad minifigúrok ztelevízneho seriálu LEGO® City Adventures.
  • Deti si s touto úžasnou súpravou môžu vytvárať a rôznymi spôsobmi pretvárať scény z televízneho seriálu LEGO® City Adventures. Súprava oplýva množstvom realistických prvkov, funkcií, detailov a postavičiek, ktoré podnecujú hru plnú zábavy a fantázie.
  • Hľadáte skvelú hračku pre deti vo veku od 5 rokov? Táto stavebnica hlavného námestia zo série LEGO® City sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov televíznych príbehov z LEGO City a deti, ktoré sa rady hrajú. Vyžaduje si len základné stavebné zručnosti.
  • Zostavená budova radnice meria vyše 32 cm na výšku, 27 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a električka meria vyše 12 cm na výšku, 37 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie! Túto LEGO® hračku poháňa predstavivosť detí, takže hra sa môže hneď začať.
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie, vďaka ktorému sa začínajúci stavitelia zmenia na skutočných majstrov staviteľov! Dostupné v rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Súpravy LEGO® City s motívom mesta obsahujú farebné stavby, skvelé hračkárske vozidlá a zábavné postavičky. To všetko podnecuje u detí nápaditú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho spájať a oddeľovať.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..