Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60294 Kaskadérsky nákladiak

Zábava na akčnej kaskadérskej šou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérsky nákladiak
SKU 60294
Kusy 420
Séria LEGO City
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pripravte scénu na akčné hry s touto prémiovou stavebnicou kaskadérskeho nákladiaka (60294) zo série LEGO® City, súčasťou ktorej je kaskadérska motorka na zotrvačník a v ktorej nechýbajú ani zábavné rekvizity na veľkolepé kaskadérske kúsky.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na to, aby si mohli postaviť obrovský nákladiak s rozbiehacími a pristávacími rampami, nádrž s vodou, motorka na zotrvačník, 4 minifigúrky, doplnky a omnoho viac.
  • Tento úžasný nákladiak má všetko potrebné na vzrušujúce kaskadérske podujatia. Deti môžu natiahnuť kaskadérsku motorku a spustiť ju, aktivovať nádrž na vodu a predvádzať veľkolepé skoky a pristátia.
  • Pôsobivý darček na narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od 6 rokov. Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO® City Stuntz a zažijete ešte viac fenomenálnej kaskadérskej akcie.
  • Po zostavení kaskadérsky nákladiak meria vyše 16 cm na výšku, 48 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Kaskadérsku motorku v tejto kaskadérskej stavebnici poháňa zotrvačník – a všetko ostatné zas detská fantázia!
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. S touto podrobnou interaktívnou príručkou je stavanie LEGO setov naozaj hračka!
  • So stavebnicami zo série LEGO® City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na situáciách zo skutočného života.
  • Všetky dieliky LEGO® City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO® City nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..