Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérsky nákladiak 60294

Zbava na aknej kaskadrskej ou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérsky nákladiak
SKU 60294
EAN 5702016912579
Kusy 420
Séria LEGO City
Cena LEGO 41,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Wysokiej jakości zestaw LEGO City Ciężarówka kaskaderska (60294) wypełniony jest funkcjami zachęcającymi do pełnej akcji zabawy. Jest tu nawet motocykl kaskaderski napędzany kołem zamachowym do wykonywania spektakularnych skoków. Dzieci mogą uruchomić motocykl, rozpędzić się na rampie i trafić w sam środek tarczy, by zrzucić klauna do zbiornika z wodą. Z pewnością nikt nie będzie się nudził z czterema minifigurkami, w tym trzema postaciami z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.

Zabawa w budowanie dla dzieci od 6 lat
Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz funkcję Instructions PLUS, która jest dostępna w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO i pozwala przybliżać, obracać i wizualizować powstający model, co ułatwia dzieciom budowanie.

Inspirujący świat LEGO City
Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle kaskaderskie napędzane kołem zamachowym, realistyczne konstrukcje oraz fajne postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. A żeby zabawa była jeszcze ciekawsza, możesz połączyć kilka zestawów z emocjonującego świata LEGO City Stuntz!

  • Pripravte scénu na akčné hry s touto prémiovou stavebnicou kaskadérskeho nákladiaka (60294) zo série LEGO City, súčasťou ktorej je kaskadérska motorka na zotrvačník a v ktorej nechýbajú ani zábavné rekvizity na veľkolepé kaskadérske kúsky.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na to, aby si mohli postaviť obrovský nákladiak s rozbiehacími a pristávacími rampami, nádrž s vodou, motorka na zotrvačník, 4 minifigúrky, doplnky a omnoho viac.
  • Tento úžasný nákladiak má všetko potrebné na vzrušujúce kaskadérske podujatia. Deti môžu natiahnuť kaskadérsku motorku a spustiť ju, aktivovať nádrž na vodu a predvádzať veľkolepé skoky a pristátia.
  • Pôsobivý darček na narodeniny alebo inú príležitosť pre deti od 6 rokov. Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac fenomenálnej kaskadérskej akcie.
  • Po zostavení kaskadérsky nákladiak meria vyše 16 cm na výšku, 48 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Kaskadérsku motorku v tejto kaskadérskej stavebnici poháňa zotrvačník – a všetko ostatné zas detská fantázia!
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. S touto podrobnou interaktívnou príručkou je stavanie LEGO setov naozaj hračka!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na situáciách zo skutočného života.
  • Všetky dieliky LEGO City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO City nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..