Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ohnivá kaskadérska motorka 60311

Kaskadrska akcia s hasiskou hviezdou zo serilu LEGO City, Freyou McCloud!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ohnivá kaskadérska motorka
SKU 60311
EAN 5702017024233
Kusy 11
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vneste do hier detí iskru s touto ohnivou kaskadérskou motorkou (60311) od LEGO City, v balení ktorej sa nachádza úžasná motorka na zotrvačník schopná predvádzať veľkolepé kaskadérske kúsky a hasičská hrdinka z LEGO City Dobrodružstvá, Freya McCloud. V takomto zložení je akčná zábava istá!

Stavebnica s veľkým PLUS pre deti od 5 rokov!
S touto stavebnicou deti získajú jednoduchý návod na stavanie a návod Instructions PLUS! Ide o bezplatný návod v aplikácii LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Je to interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na ovládanie zobrazenia, ktorý premení nádejných staviteľov LEGO na majstrov v odbore.

Dostane deti do centra akcie!
Stavebnice zo série LEGO City Stuntz deti posúvajú do centra akcie prostredníctvom motoriek a vozidiel na zotrvačník, realistických konštrukcií a zábavných postáv, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité hry založené na situáciách zo skutočného života. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými úžasnými setmi zo sveta LEGO City Stuntz.

  • S touto ohnivou kaskadérskou motorkou (60311) od LEGO City môžu deti usporiadať akčné vystúpenia so štýlovou kaskadérskou motorkou a postavou zo seriálu LEGO City, Freyou McCloud.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie kaskadérskej motorky na zotrvačník, a minifigúrka hasičky zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Freya McCloud.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník a po pustení motorky môžu predvádzať úžasné skoky na zadnom kolese, vzdušné manévre a pristátia.
  • LEGO City ohnivá kaskadérska motorka je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Ohnivá kaskadérska motorka meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej akcie.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. S touto interaktívnou príručkou je stavanie setov LEGO naozaj hračka!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch.
  • Už od roku 1958 všetky kocky a dieliky LEGO vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné.
  • Stavebnice LEGO dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..