Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 70687 Spinjitzu úder – Lloyd

Zdokonalte svoje umenie Spinjitzu s LEGO figurkou Lloyda!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spinjitzu úder – Lloyd
SKU 70687
EAN 5702016616859
Kusy 48
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • NINJAGO® stavebnica pre deti so Spinjitzu spinnerom a figúrkou Lloyda na predvádzanie akčných scén. Deti využívajúce svoju predstavivosť budú túto interaktívnu stavebnicu zo série LEGO® NINJAGO s motívom Spinjitzu milovať vďaka napätiu, ktoré so sebou prináša.
  • Táto nindžovská stavebnica obsahuje Spinjitzu spinner, odpaľovací stojan a figúrku LEGO® nindžu Lloyda. Deti budú chcieť pomôcť NINJAGO® Lloydovi v snahe stať sa majstrom Spinjitzu a jeho transformácii na nindžovskú zbraň.
  • Táto zberateľská LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. NINJAGO fanúšikovia môžu umiestniť figúrku Lloyda do Spinjitzu spinnera a stlačením tlačidla ho vyslať do akcie. Stavebnica tak skvelým spôsobom podnecuje k tvorivej hre a nepretržitej zábave.
  • Táto 48-dielna zábavná hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúcu stavebnicovú výzvu a skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo darček na akúkoľvek inú príležitosť. Figúrka a hračka nindžu podnecujú u detí tvorivú hru prinášajúcu pocit naplnenia.
  • Ideálna LEGO® NINJAGO® súprava na hranie sa doma alebo na cestách – kdekoľvek, kde sa deti vďaka svojim nindžovským dobrodružstvám ocitnú. Točiaca sa hračka s čepeľami meria vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto zábavná hračka a zostaviteľná figúrka si nevyžadujú žiadne batérie, iba predstavivosť vášho malého nindžu, takže Lloyda nikdy nepremôže únava tak, že by nebol pripravený na dobrodružstvá v štýle NINJAGO® Spinjitzu.
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj jednoduchý návod, aby ste si mohli túto nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Lloydove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • LEGO® stavebnice pre deti prinášajú kľúč k bráne do vzrušujúcej ríše fantazijných akcií, kde si môžu nindža fanúšikovia vytvárať vlastné príbehy a pracovať na svojich Spinjitzu zručnostiach.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než šesť desaťročí, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na našej planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami môžete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..