Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71361 Akčné kocky

Zberateľské postavičky pre ešte viac akcie s LEGO Super Mario setmi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Akčné kocky
SKU 71361
EAN 5702016618402
Kusy 23
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 3,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia si vďaka balíčkom akčných kociek (71361) môžu rozšíriť svoj LEGO® Super Mario™ svet. Každý balíček obsahuje zábavnú zostaviteľnú postavičku a akčnú kocku, ktoré s figúrkou LEGO Mario™ (nie je súčasťou balenia) reagujú rôznymi spôsobmi.
  • V každom balíčku sa nachádza jedna z 10 zberateľských postavičiek, s ktorými si užijete stavanie i hry vo svete LEGO® Super Mario™: Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, morský ježko a Peepa.
  • Tento rozširujúci set možno pre plný herný zážitok používať len v kombinácii so stavebnicou Dobrodružstvo s Mariom – štartovací set (71360), ktorá obsahuje figúrku postavičky LEGO® Mario™. Keď LEGO Mario vyskočí na tieto postavičky a pozbiera mince, reaguje rôznymi spôsobmi.
  • Zberateľské balíčky s akčnými kockami sú zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre deti vo veku od 6 rokov. Štartovaciemu setu zo série LEGO® Super Mario™ dodávajú nové herné možnosti.
  • Pridajte tieto postavy do dráhy zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom, všelijako ich vymieňajte a kombinujte s LEGO® Super Mario™ rozšíreniami a vytvorte si tak vlastné dráhy na samostatné misie či súťaže proti kamarátom a rodine.
  • K týmto postavičkám nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte ich k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom a dodajte tak hrám nový rozmer. Súčasťou každého balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, parádne nástroje na zobrazovanie modelu, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Interaktívny set zo série LEGO® Super Mario™ sa skvelo hodí na samostatnú aj skupinovú hru a prináša obľúbeného hrdinu celej rodiny do skutočného života. Vďaka možnosti rozšírenia základnej stavebnice a nekonečného prestavovania ponúka nikdy sa nekončiace kreatívne výzvy.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú mať schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO hračky pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..