Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Loď Kylo Rena 75256

Nadchni sa pre hranie loh v galaktickom svete s loou Kyla Rena

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Loď Kylo Rena
SKU 75256
EAN 5702016370782
Kusy 1005
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stvárňuj si dobrodružné príhody pri cestovaní vesmírom so súpravou 75256 Loď Kyla Rena od LEGO Star Wars. Táto verzia súkromnej transportnej kozmickej lode Vrchného veliteľa zostavená z kociek z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera obsahuje veľa detailov, ktoré deti aj zberateľov nadchnú. Obsahuje napríklad otočný pravý motor pre poskladanie do krídel pri pristávaní a schopnosť skrátiť krídla poskladaním vrchnej časti nadol. K dispozícii je tiež otváracia prístupová rampa, 2 pružinové vystreľovače a kokpit s priestorom na sedenie pre Vrchného veliteľa Kyla Rena a 2 minifigúrky za ním. Táto loď v štýle LEGO Star Wars obsahuje okrem Vrchného veliteľa aj Generála Prydea, sithského vojaka, Stormtroopera Prvého rádu a 2 rytierov z Renu. Vďaka nim môžeš hneď rozbehnúť akciu.

  • Obsahuje 6 minifigúrok v edícii LEGO Star Wars: Vrchného veliteľa Kyla Rena, Generála Prydey, sithského vojaka, Stormtroopera Prvého rádu a 2 rytierov z Renu.
  • Veliteľská loď Kyla Rena obsahuje otočný pravý motor pre poskladanie do krídel pri pristávaní a schopnosť skrátiť krídla poskladaním vrchnej časti nadol, 2 pružinové vystreľovače, spúšťaciu prístupovú rampu a kokpit pre 3 minifigúrky.
  • Ako zbrane tu nájdeš svetelný meč Kyla Rena, blasterovú pištoľ Generála Prydea, blasterovú pušku sithského vojaka, blaster Stormtroopera Prvého rádu a sekeru a kyjak rytierov z Renu.
  • Helmy rytierov z Renu sú tu v novom dizajne (novinka na október 2019).
  • Nadchni sa pre hranie scén z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera so súkromnou transportnou loďou Kyla Rena.
  • Môže byť skvelým narodeninovým alebo vianočným darčekom alebo sa dá využiť jednoducho ako darček s motívom Star Wars na akúkoľvek príležitosť.
  • LEGO Star Wars loď s roztiahnutými krídlami meria vyše 35 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 50 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..