Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75266 Bojová jednotka sithských vojakov

Armáda vojakov a speeder zo série LEGO Star Wars, ktoré si môžete sami postaviť!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bojová jednotka sithských vojakov
SKU 75266
EAN 5702016617122
Kusy 105
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 14,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Nechajte malé deti viesť armádu sithských vojakov zo sveta Star Wars™ do boja a znova vdýchnuť život akčným scénam z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera s touto úžasnou LEGO® stavebnicou vozidla stormtrooperov (75266).
  • Štyri skvelé minifigúrky (dôstojník Prvého rádu), sithský vojak a dvaja sithskí vojaci s raketovým batohom) vybavené štyrmi blasterovými pištoľami a dvomi raketovými batohmi ponúkajú kopec námetov na tvorivé rozprávanie príbehov.
  • Ideálny spôsob zbierania armády LEGO® minifigúrok stormtrooperov, dôstojníka Prvého rádu. Novinka od januára 2020, ktorá obsahuje množstvo kociek, ktoré inšpirujú predstavivosť malých fanúšikov.
  • Táto rýchlo zostaviteľná bojová jednotka sithských vojakov (105 dielikov) je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov, ktorá ich uvedie do akčného sveta LEGO® Star Wars™.
  • Speeder stormtrooperov zo sveta Star Wars™ meria vyše 4 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.Predstavuje pekný stavebný model, ktorý môžete spolu s minifigúrkami odložiť do batoha a o hru na cestách máte postarané.
  • Túto stavebnicu pre deti bez batérií poháňa detská predstavivosť.Pomocou postáv zo série Star Wars™ ich nabáda rozvíjať ich tvorivé zručnosti pri hre na scény z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.
  • Nechajte menších staviteľov stavať samostatne a vychutnať si úžasný pocit úspechu vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life. Čoskoro z nich budú majstri stavitelia!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..