Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75276 Helma stormtroopera

Kultová, zberateľská LEGO Star Wars Prilba stormtroopera na vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma stormtroopera
SKU 75276
EAN 5702016617214
Kusy 647
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia sveta Star Wars™ môžu prejaviť vernosť Impériu a zároveň ukázať svoje špičkové staviteľské zručnosti s LEGO® stavebnicami postavením tejto úchvatne detailnej repliky prilby stormtroopera (75276) a jej následným vystavením.
  • Kultový tvar a autentické detaily prilby stormtroopera sme dosiahli pomocou LEGO® kociek a grafických nálepiek. Vystavte ju na stojane so štítkom s názvom a oživte si spomienky na veľkolepú akciu z filmov Star Wars™.
  • Táto prilba je súčasťou úžasnej zberateľskej série stavebných modelov na vystavenie LEGO® Star Wars™. Pozrite si tiež Prilbu Bobu Fetta (75277).
  • Táto 647-dielna stavebnica modelu postavy zo sveta Star Wars™ predstavuje špičkový darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre dospelých fanúšikov a prináša odmeňujúcu výzvu pre každého skúseného staviteľa LEGO® stavebníc.
  • Rozmery tejto cool zberateľskej stavebnice LEGO® Star Wars™ Prilba stormtroopera sú 18 cm na výšku, 13 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Vďaka tomu určite zanechá hlboký dojem pri vystavení doma alebo na pracovisku.
  • Táto stavebnica bez batérií ponúka dospelým pohlcujúci a pokojný spôsob na odbúranie stresu. Takže sa uvoľnite, nájdite svoj staviteľský zen a vytvorte si úžasný model prilby stormtroopera zo série LEGO® Star Wars™!
  • Kupujete túto stavebnicu pre oddaného fanúšika filmov Star Wars, ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s LEGO® stavebnicami? Žiadny problém. Jej súčasťou je podrobný návod, takže sa môže smelo pustiť do náročného stavania a vytvoriť si úžasný stavebnicový model na vystavenie do svojej kolekcie.
  • V edícii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnicu, ktorá poteší fanúšikov v každom veku, či už si chcú vytvoriť scény z filmov, zahrať sa na vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť úchvatné modely a vystaviť ich na obdiv.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nie je potrebné privolať temnú stranu Sily! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Máte tak istotu, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že táto zberateľská stavebnica stormtroopera zo série LEGO® Star Wars™ spĺňa tie najprísnejšie galaktické normy bezpečnosti!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..