Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75939 Laboratórium Dr. Wu: Útek dinosaurích mláďat

Dinosauria súprava plná nápadov na tvorivú hru

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Laboratórium Dr. Wu: Útek dinosaurích mláďat
SKU 75939
EAN 5702016616620
Kusy 164
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • V tejto stavebnici laboratória Dr. Wu: Útek dinosaurích mláďat (75939) na deti čakajú hodiny tvorivej zábavy! Súprava obsahuje podrobne spracovanú verziu laboratória Dr. Wu zo série LEGO® Jurassic World.
  • Deti môžu vytvoriť vzrušujúce príbehy svojich snov o vedeckých poznatkoch a úteku dinosaurov z Jurského sveta spolu s 2 minifigúrkami, Owenom Gradym a Dr. Henry Wu, ako aj 2 figúrkami mláďat triceratopsa a ankylosaura (novinka júna 2020).
  • Súprava obsahuje funkciu zrútenia „skla“, inkubátor z kociek pre dinosaurie vajíčka, mikroskop a nastaviteľné robotické rameno, notebook a vyskakovací panel s výstražným hlásením, ktoré podnietia detskú fantáziu.
  • Existuje kopec možností, ako sa s touto 164-dielnou súpravou hrať. Preto je dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti vo veku nad 6 rokov a bránou do sveta súprav zo série LEGO® Jurassic World.
  • Laboratórium meria vyše 10 cm na výšku a 8 cm do šírky a 8 cm do hĺbky. Má tak skvelé rozmery, aby sa zmestilo ajdo tašky pre hry na cestách, a jednoducho ho možno skombinovať s inými LEGO® Jurassic World súpravami pre ešte viac herných možností.
  • Táto úžasná dinosauria stavebnica série LEGO® Jurassic World pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská tvorivosť (nie sú potrebné batérie). Dobrodružná hra sa tak nikdy neskončí.
  • Uvažujete o kúpe dinosaurej stavebnice zo série Juraassic World pre niekoho, kto práve objavil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Súčasťou je jednoduchý ilustrovaný návod. Stačíotvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Súpravy zo série LEGO® Jurassic World deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú zahrať sa na scénky z animovaného seriálu a filmov, vymýšľať jedinečné dinosaurie dobrodružstvá alebo jednoducho stavať zberateľské modely a vystaviť si ich.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Tie zaisťujú, že sa kocky vždy ľahko skladajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme:nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame ich a dôsledne ich analyzujeme, aby sme mali istotu, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – a že prežije i útok dinosaurov!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..