Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76170 Iron Man vs. Thanos

Klasické akčné scény zo štúdia Marvelu pre nádejných superhrdinov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Man vs. Thanos
SKU 76170
EAN 5702016912753
Kusy 103
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Avengers: (76170) Iron Man vs. Thanos je stavebnica pre malých superhrdinov vo veku od 4 rokov navrhnutá tak, aby rozvíjala fantáziu, manuálne zručnosti a sebaistotu pri stavaní. Obsahuje minifigúrky Iron Mana a Thanosa, aerodynamickú stíhačku, strelnú vežu a 2 nabíjacie podstavce pre Iron Mana a Thanosa. Rodičia a deti sa môžu spoločne zabaviť pri hrách na filmové scény a vymýšľaní vlastných superhrdinských dobrodružstiev s Iron Manom proti superzloduchovi Thanosovi. Tento set z radu LEGO® 4+ má špeciálne navrhnutú štartovaciu kocku a jednoduchý návod, s ktorým sa deti vo veku od 4 rokov ľahko naučia stavať a zároveň posilnia svoju sebaistotu. Iron Manovo prúdové lietadlo meria vyše 6 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 12 cm na šírku, takže má ideálne rozmery, aby ho malé rúčky dokázali zdvíhať a nosiť na hry všade so sebou. Tento kultový superhrdina je tým dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo špeciálna odmena na každú príležitosť. Súčasťou je aj návod na stavanie, vďaka ktorému deti získajú sebavedomie a vykonajú tak jednotlivé kroky stavania s istotou. Vďaka bezplatnej aplikácii Instructions PLUS ho deti môžu pri stavaní približovať a všelijak otáčať. Stavebnice z radu LEGO® 4+ deťom predstavujú svet obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi. LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958. LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..