Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76180 Batman vs. Joker: Naháňačka v Batmobile

Batman, Batgirl Joker a súboj počas bankovej lúpeže

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batman vs. Joker: Naháňačka v Batmobile
SKU 76180
Kusy 136
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Tento štýlový superhrdinský set LEGO® DC Batman™ (76180) Batman™ vs. Joker™ : Naháňačka v Batmobile je navrhnutý tak, aby výrazne podporil fantáziu, obratnosť a staviteľskú sebaistotu detí od 4 rokov.
  • Obsahuje minifigúrky Batmana, Batgirl™ a Jokera, zostaviteľný Batmobil, podivné auto Hot Rod, bankový trezor a množstvo autentických doplnkov.
  • Keď Joker™ pomocou svojho Hot Rodu vykradne bankový trezor plný peňazí, deti môžu spojiť sily s Batmanom a Batgirl, chopiť sa zbraní z Batmobilu, hodiťBatarang™ alebo vystreliť záchytnú strelu a zločinca tak zastaviť.
  • Tento set z radu LEGO® 4+ má špeciálne navrhnutú štartovaciu kocku a jednoduchý návod, s ktorým sa deti vo veku od 4 rokov ľahko naučia stavať a zároveň posilnia svoju sebaistotu.
  • Batmobil meria vyše 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže je dostatočne veľký na epické dobrodružstvá, no zároveň ho malé rúčky dokážu dokonale jednoducho zdvíhať a využívať v hrách.
  • Dodáva s jednoduchým návodom a dieliky sú roztriedené do samostatných vreciek. V každom z nich je herný prvok a postava, aby si deti mohli stavanie užiť krok po kroku.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Stavebnice z radu LEGO® 4+ deťom predstavujú svet obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..