Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batman vs. Joker: Naháňačka v Batmobile 76180

Batman, Batgirl Joker a sboj poas bankovej lpee

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batman vs. Joker: Naháňačka v Batmobile
SKU 76180
EAN 5702016912975
Kusy 136
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO DC Batman: Batman vs. Joker: Naháňačka v Batmobile (76180) je všestranná stavebnica s legendárnymi postavami a úžasnými vozidlami. Je navrhnutá špeciálne pre deti od 4 rokov tak, aby ich motivovala zapojiť do hry aj ostatných a podporovala rozvoj zručností.Skvelý štart pre malých superhrdinovTento LEGO 4+ set malým superhrdinom predstavuje svet tvorivého stavania a nekonečnej nápaditej zábavy. Pri samostatnom stavaní Batmobilu deťom pomôže špeciálna štartovacia kocka. Aby si dokázali užiť čo najviac zábavy, nechýba ani jednoduchý návod na stavanie. Pre ešte viac staviteľskej zábavy je k dispozícii aj digitálny návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions, ktorý deťom umožňuje svoj model počas stavania približovať, otáčať a všelijako zobrazovať.Zábava pre celú rodinuLEGO 4+ sety sú výnimočnou odmenou pre každé dieťa aj celú rodinu. Rodičia môžu s ich pomocou naučiť svoje deti stavať a zároveň so svojimi nádejnými staviteľmi prežiť cenné vývojové míľniky.

  • Tento štýlový superhrdinský set LEGO DC Batman (76180) Batman vs. Joker : Naháňačka v Batmobile je navrhnutý tak, aby výrazne podporil fantáziu, obratnosť a staviteľskú sebaistotu detí od 4 rokov.
  • Obsahuje minifigúrky Batmana, Batgirl a Jokera, zostaviteľný Batmobil, podivné auto Hot Rod, bankový trezor a množstvo autentických doplnkov.
  • Keď Joker pomocou svojho Hot Rodu vykradne bankový trezor plný peňazí, deti môžu spojiť sily s Batmanom a Batgirl, chopiť sa zbraní z Batmobilu, hodiťBatarang alebo vystreliť záchytnú strelu a zločinca tak zastaviť.
  • Tento set z radu LEGO 4+ má špeciálne navrhnutú štartovaciu kocku a jednoduchý návod, s ktorým sa deti vo veku od 4 rokov ľahko naučia stavať a zároveň posilnia svoju sebaistotu.
  • Batmobil meria vyše 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže je dostatočne veľký na epické dobrodružstvá, no zároveň ho malé rúčky dokážu dokonale jednoducho zdvíhať a využívať v hrách.
  • Dodáva s jednoduchým návodom a dieliky sú roztriedené do samostatných vreciek. V každom z nich je herný prvok a postava, aby si deti mohli stavanie užiť krok po kroku.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Stavebnice z radu LEGO 4+ deťom predstavujú svet obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..