Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Rokfort: čarodejnícky šach 76392

Kzeln stoln hra pre fanikov Harryho Pottera

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Rokfort: čarodejnícky šach
SKU 76392
EAN 5702016971620
Kusy 876
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Harry Potter Rokfort: čarodejnícky šach (76392) v sebe spája vzrušenie z kúzelných dobrodružstiev a nekonečnú zábavu zo stolných hier pre fanúšikov týchto obľúbených filmov.

Autentická šachová stavebnica z čarodejníckeho sveta
S touto fascinujúcou šachovou stavebnicou sa môžu malí čarodejníci a čarodejnice hrať a rozvíjať svoju fantáziu dvojakým spôsobom. Ide o očarujúci spôsob, ako ich uviesť do krásneho sveta šachu, ktorý zároveň zachytáva jednu z najpamätnejších scén z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov. Deti ňou budú určite očarené na dlhé hodiny – bez ohľadu na to, či ho budú tráviť zábavnou šachovou partiou alebo prežívaním dobrodružstiev v spoločnosti postáv z týchto čarovných filmov. Stavebnica obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Hermiony Grangerovej a Rona Weasleyho, ktoré inšpirujú deti k tvorivým hrám. Pri príležitosti osláv 20. výročia kúzelnej série LEGO Harry Potter sme zároveň pribalili aj exkluzívnu zlatú minifigúrku profesora Severusa Snapea a 3 náhodné kartičky s podobizňami čarodejníkov, ktoré môžu deti zbierať.

  • LEGO Harry Potter Rokfort: čarodejnícky šach (76392) je očarujúci a nekonečne zábavný darček pre všetky deti, ktoré majú rady Harryho Pottera alebo šach.
  • Obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Hermiony Grangerovej a Rona Weasleyho, ako aj 32 šachových figúrok podľa ikonickej scény z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov.
  • Deti sa môžu zabaviť dvojako: môžu si zahrať úžasnú šachovú partiu alebo môžu prežívať nekonečné dobrodružstvá s postavami z čarovných filmov o Harrym Potterovi.
  • Táto pútavá šachová stavebnica zo sveta Harryho Pottera vhodná na hranie aj na vystavenie zaručene očarí každého malého čarodejníka či čarodejnicu vo veku od 10 rokov.
  • Táto očarujúca šachová stavebnica z čarodejníckeho sveta meria vyše 8 cm na výšku, 27 cm na šírku a 27 cm do hĺbky.
  • Obsahuje aj exkluzívnu zlatú minifigúrku Severusa Snapea pri príležitosti magického 20. výročia série LEGO Harry Potter. Nechýbajú ani 3 náhodné kartičky s podobizňami čarodejníkov, ktoré môžu deti zbierať (spolu ich je 16).
  • Stavebnice zo série LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..