Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Félix – Dumbledorov fénix 76394

Model fnixa Flixa z kociek s krdlami, ktor doku lieta

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Félix – Dumbledorov fénix
SKU 76394
EAN 5702016971651
Kusy 597
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Harry Potter Félix – Dumbledorov fénix (76394) je realistický model ikonického fénixa z filmov o Harrym Potterovi, ktorý si deti môžu vystaviť – a aj s ním „lietať“ – pred obdivnými pohľadmi priateľov.

Stavebnica fénixa Félixa s krídlami, ktoré dokážu „lietať“
S týmto 597-dielikovým modelom z kociek si môžete pripomenúť ohnivé perá, mocný zobák a pôvabný let fénixa Félixa. Tento model vás nielenže obohatí pri stavaní a zapôsobí na vás po vystavení – okrem toho obsahuje aj pohyblivé krídla s realistickými spojmi. Deťom stačí iba otočiť rúčkou a Félix začne ladne mávať krídlami, ktorých plné rozpätie dosahuje až 35 cm. Zberateľský model spočíva na pevnom podstavci a dopĺňa ho ešte LEGO minifigúrka Albusa Dumbledora spolu s menšou figúrkou Félixa.

  • Fanúšikov Harryho Pottera táto stavebnica Harry Potter Félix (76394) určite očarí. Tento model je plný podmanivých detailov a nechýba mu ani mechanizmus pohybu krídel, vďaka ktorému sa ladne zdvíhajú nahor a dole.
  • Tento autentický model zachytáva fénixa Félixa na pevnom podstavci s rúčkou v zadnej časti, ktorou sa ovládajú krídla. Okrem toho obsahuje aj LEGO minifigúrku Albusa Dumbledora a menšiu figúrku Félixa.
  • Posúvaním páky v zadnej časti modelu možno mávať krídlami nahor a nadol a vďaka šikovnému mechanizmu kĺbov sa krídla budú autenticky pohybovať.
  • Ak hľadáte špeciálny darček pre fanúšikov Harryho Pottera, všetky deti vo veku od 10 rokov istotne nadchne tento detailný, pohyblivý výstavný model fénixa Félixa.
  • Tento mechanický LEGO model Félixa má rozpätie krídel vyše 35 cm a vzdialenosť od zobáka k chvostu vyše 24 cm a je skutočne pôsobivým výstavným kúskom.
  • Kĺbovými krídlami možno hýbať vďaka manuálnemu mechanizmu na zadnej strane hračky – nepotrebujete na to batérie.
  • Stavanie prebehne vďaka zrozumiteľnému návodu hladko, takže hotový výtvor v deťoch vyvolá dlhotrvajúci pocit naplnenia a spokojnosti.
  • Stavebnice zo série LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..