Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Výstava fosílií T-rexa 76940

Zbavn stavebnica so tlovou kostrou T-rexa

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Výstava fosílií T-rexa
SKU 76940
EAN 5702017079738
Kusy 198
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosti dozvedieť sa množstvo faktov o dinosauroch pri stavaní vlastnej výstavy fosílií T-rexa (76940). Set je skvelým darčekom z radu LEGO Jurassic World pre malých milovníkov dinosaurov, ktorí si zaslúžia odmenu. Obsahuje polohovateľný model kostry T-rexa z kociek, výstavný podstavec, tabuľku s ukazovacou paličkou a figúrku mláďatak triceratopsa.

Tvorivá hra
Set obsahuje minifigúrky 2 obľúbených postáv z Jurského sveta – Owena Gradyho a Daria (zo seriálu Jurassic World Camp Cretaceous), ktoré deti inšpirujú zahrať sa na paleontológov a vysnívať si vlastné vzrušujúce príbehy. Súčasťou je aj jednoduchý ilustrovaný návod, s ktorým zvládnu model hravo a bez pomoci postaviť aj malí fanúšikovia LEGO stavebníc.

Dinosauria zábava!
Objavte v rade LEGO Jurassic World stavebnice, ktoré nadchnú staviteľov v každom veku a sú plné figúrok dinosaurov, minifigúrok, pôsobivých budov a štýlových vozidiel na hry i vystavenie.

  • Deti si môžu s touto zábavnou stavebnicou (76940) zo série LEGO Jurassic World postaviť vlastnú výstavu fosílií T-rexa a zahrať sa na paleontológov skúmajúcich zostaviteľný model kostry T-rexa.
  • Obsahuje minifigúrky Daria a Owena Gradyho, figúrku mláďatka triceratopsa, zostaviteľnú tabuľu a množstvo doplnkov vrátane ukazovadla, dinosaurieho vajca, fosílie zubov a listu.
  • Kostra T-rexa je polohovateľná, takže deti sa s ňou môžu zahrať ako s klasickou LEGO figúrkou dinosaura, a navyše sa dodáva s podstavcom, na ktorom ju môžete vystaviť ako v múzeu.
  • Táto stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak štýlovým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo úžasným prekvapením pre deti od 7 rokov.
  • Kostra T-rexa spolu so základňou meria vyše 13 cm na výšku, 29 cm na dĺžku a 9 cm na šírku. Spojte ju s ďalšími modelmi a minifigúrkami a užite si dni plné hier.
  • Tento 198-dielny set je ideálny pre malých LEGO fanúšikov, ktorí hľadajú ešte náročnejší staviteľský zážitok. Obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môžu stavať s istotou!
  • LEGO Jurassic World sety deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú zahrať sa na scénky z animovaného seriálu a filmov, vysnívať si jedinečné príbehy alebo jednoducho stavať štýlové zberateľské modely a vystaviť si ich.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa jednoducho a pevne spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..