Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Arin a útok draka 71803

NINJAGO fantasy hrakrska stavebnica s drakom a 2 minifigrkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Arin a útok draka
SKU 71803
Kusy 27
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Chlapci a dievčatá od 6 rokov si môžu zinscenovať svoje obľúbené momenty z 2. série televízneho seriálu NINJAGO Dragons Rising s hračkárskou stavebnicou LEGO Arin a útok draka (71803). Deti sa môžu ponoriť do stavby úplne prvej akčnej hračky s drakom LEGO NINJAGO predtým, než drakovi zaklapnú zlatý chvost a sledovať, ako sa vrhne do epických súbojov.

Táto stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Draka Arina, ktorý je vybavený prvkom meču katana a môže jazdiť na modeli draka, a Bojovníka vo vlčej maske. Deti môžu zinscenovať súboje medzi figúrkami nindžov, aby získali krásny zelený prvok dračej sily z vnútra polohovateľnej tlamy žltého hračkárskeho draka.

Zvyšok série zostaviteľných nindžovských hračiek LEGO NINJAGO pre deti je plný robotov, vozidiel a chrámov, takže fanúšikovia si môžu zinscenovať príbehy so svojimi hrdinami (stavebnice sú predávané samostatne). Každú fantazijnú hračku možno postaviť pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..