Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 1,001 Stickers 5007393

Kreatvna cesta do sveta LEGO!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 1,001 Stickers
SKU 5007393
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 8,99 €

Popis produktu

Tvorivé deti môžu nechať svoju fantáziu zahviezdiť s touto 64-stranovou knižkou LEGO 1,001 Stickers. Obsahuje celý rad všelijakých nálepiek inšpirovaných kockami LEGO, ako aj rôzne aktivity, labyrinty, stránky s maľovankami a ešte omnoho viac! Po splnení umeleckých výziev deti potešia odmeny v podobe nálepiek. A naozaj paráda je, že nálepky možno používať opakovane – takže zábava sa nikdy neskončí!

  • Kniha plná nálepiek – Dovoľte deťom preskúmať svet plný tvorivosti s touto knihou LEGO 1,001 Stickers. Obsahuje 1 001 nálepiek a tiež rôzne hlavolamy, labyrinty, maľovanky a ešte omnoho viac
  • Darček pre tvorivé deti – Deti od 5 rokov si s touto farebnou 64-stranovou knižkou s nálepkami v mäkkej väzbe môžu užiť celé hodiny umeleckej zábavy
  • Rozmery – Kniha LEGO 1,001 Stickers meria vyše 28 cm na dĺžku a 21 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..