Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Organizačný kufrík – modrý 5007279

Praktick lon rieenie pre fanikov LEGO na cestch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Organizačný kufrík – modrý
SKU 5007279
EAN 5711938249991
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 13,99 €

Popis produktu

Doprajte fanúšikom stavebníc LEGO radosť s týmto farebným organizačným kufríkom, nech už sú kdekoľvek. Tvoria ho malé priehradky, do ktorých si môžu bezpečne roztriediť svoje kocky LEGO, minifigúrky či dieliky a bezpečne ich nosiť poruke na cestách. Deti si tento organizačný kufrík zamilujú – je totiž ideálnou voľbou na organizáciu obľúbených dielikov. Spony kufrík držia pevne pokope a vďaka polopriehľadnému veku budete mať stále prehľad o tom, čo je vnútri odložené.

  • Pestrofarebný úložný priestor LEGO – Tento organizačný kufrík LEGO ponúka zábavný spôsob úschovy a prepravy obľúbených dielikov a minifigúrok. Je dostupný v celom rade farieb
  • Uchovajte svoje dieliky LEGO v bezpečí – Organizačný kufrík možno bezpečne zacvaknúť, aby jeho obsah ostal zorganizovaný a v bezpečí
  • Praktická veľkosť – Meria vyše 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 6 cm do hĺbky

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..