Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71386 Akn kocky 2. sria

Zberatesk postaviky pre ete viac akcie s LEGO Super Mario setmi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Akn kocky 2. sria
SKU 71386
Kusy 24
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte deťom ešte viac interaktívnej zábavy pri hre vo svete LEGO® Super Mario™ s 2. sériou akčných kociek (71386). Každé balenie obsahuje tajomnú interaktívnu postavičku.
  • 10 jedinečných zberateľských postáv ze sveta LEGO® Super Mario™: Huckit Crab, Spiny Cheep Cheep, Ninji, Foo, Parachute Goomba, Para-Beetle, Poison Mushroom, Thwimp, Fly Guy a Bone Goomba.
  • Tento set možno pre plný herný zážitok používať len v kombinácii so stavebnicou Dobrodružstvo s Mariom – štartovací set (71360), ktorá obsahuje figúrku postavičky LEGO® Mario™. LEGO Mario pri skákaní na tieto postavy reaguje rôznymi spôsobmi.
  • Zberateľské balíčky s akčnými kockami sú zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre deti vo veku od 6 rokov. Stavebniciam LEGO® Super Mario™ dodávajú nové herné možnosti.
  • Pridajte tieto postavy do dráhy zo štartovacieho setu, všelijako ich vymieňajte a kombinujte s LEGO® Super Mario™ rozširujúcimi setmi a vytvorte si tak vlastné dráhy na samostatné misie či súťaže proti kamarátom a rodine.
  • Súčasťou každého balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ tiež obsahuje návod na stavanie, cool nástroje zobrazovania, s ktorými je stavanie zábava, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • LEGO® Super Mario™ sety prinášajú obľúbeného hrdinu celej rodiny do skutočného života. Možno ich rozširovať a prestavovať, vďaka čomu prinášajú neobmedzené tvorivé možnosti a zábavnú hru samostatne alebo v skupine.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..