Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Žabiak Mario – oblečok 71392

LEGO Super Mario kostm abiaka na extrazbavn interaktvnu hru

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Žabiak Mario – oblečok
SKU 71392
EAN 5702016912814
Kusy 11
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 6,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu obohatiť levely zo sveta LEGO Super Maria o trochu skákania a čľapotania s týmto oblečkom Žabiak Mario (71392). Nájdu v ňom interaktívny kostým žabiaka pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), s ktorým môže hráč vyskakovať po bonusové digitálne mince a po každom dopade sa ozve čľapot. Táto stavebnica je ideálnym darčekom pre malých trendových majiteľov LEGO Super Mario štartovacieho setu 71360 s figúrkou LEGO Maria alebo setu 71387 s figúrkou LEGO Luigiho.

Stavajte a pustite sa do hry
Návod k tomuto LEGO setu nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Táto aplikácia je bezpečnou platformou, na ktorej sa môžu deti deliť o nápady a kreatívne tipy na stavanie či hranie.

Akčná zábava so Super Mariom v skutočnosti
Zberateľský LEGO Super Mario set, ktorý prenáša ikonickú postavu Super Maria do skutočnosti. Vďaka štartovacím a rozširujúcim setom, ale aj oblečkom si môžu fanúšikovia vytvárať vlastné levely na hru sólo alebo v skupine.

 • Obohaťte si levely zo sveta LEGO Super Maria o trochu skákania a čľapotania s týmto oblečkom Žabiak Mario (71392): nájdete tu interaktívny kostým pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
 • Tento doplnok z kociek je vhodný buď pre figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), alebo pre figúrku LEGO Luigiho zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Luigim (71387).
 • Keď si LEGO Mario nasadí tento kostým, bude skákať ako žaba a získavať hráčom bonusové digitálne mince. A po každom dopadnutí figúrky na zem sa ozve čľapot.
 • Deti si môžu do svojho levelu pridať aj lekná a modré „vodné“ LEGO dieliky a nechýba ani obrázkový návod, vďaka ktorému deti zvládnu všetko postaviť úplne samy.
 • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu aj návody, inšpiratívne tipy na stavanie a hranie a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
 • Táto zberateľská stavebnica predstavuje zábavný darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov, ktoré si chcú upravovať svoje LEGO Super Mario štartovacie a rozširujúce sety.
 • So štartovacími a rozširujúcimi setmi sa dajú použiť aj ďalšie oblečky zo série LEGO Super Mario, napríklad Včielka Mario – oblečok (71393).
 • Úžasné LEGO Super Mario sety prenášajú obľúbené postavičky zo sveta Super Maria do skutočného sveta a fanúšikom vytvárať, rozširovať a prestavovať si vlastné náročné levely na hru sólo alebo v skupine.
 • LEGO stavebnicové kocky už od roku 1958 spĺňajú dôsledné normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..