Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventn kalendr LEGO 75307 Star Wars

Vianon zbava so serilom Star Wars: The Mandalorian!

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventn kalendr LEGO Star Wars
SKU 75307
EAN 5702016933840
Kusy 335
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 32,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Obdarujte malých fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian každý deň pred Vianocami jedným príjemným prekvapením z adventného kalendára LEGO Star Wars (75307) na rok 2021. Za každým z 24 okienok sa ukrýva LEGO minifigúrka, LEGO figúrka, model vozidla, zbraň alebo doplnok – všetky inšpirované 2. sériou seriálu Star Wars: The Mandalorian.

Miniatúrne stavebnice, maximálna zábava
V tomto vianočnom kalendári nájdete 7 LEGO minifigúrok/figúrok/droidov: Mandaloriana s Dieťaťom (alebo Grogu) fanúšikmi prezývaným aj Baby Yoda, pričom obaja na sebe majú sviatočné šaty, a k tomu prieskumného vojaka, Stormtroopera, tuskenského bojovníka, IG-11 a vypočúvacieho droida IT-O. Deti si tiež určite s nadšením postavia miniatúrny model lode Razor Crest, stíhačky TIE, tuskenskej snehovej balisty, tréningových terčov a vznášajúceho sa kočíka Dieťaťa.

Tvorivá zábava
LEGO Group už od roku 1999 vytvára modely vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars. Stavebnice zo série LEGO Star Wars sú mimoriadne obľúbené, a preto sú úžasnými darčekmi pre tvorivé deti a fanúšikov bez ohľadu na vek.

  • Stupňujte očakávanie detí pred Vianocami s adventným kalendárom LEGO Star Wars (75307) na rok 2021 so stavebnicami postáv, vozidiel, zbraní a doplnkov z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian.
  • Súčasťou je 7 postáv zo série LEGO Star Wars vrátane Mandaloriana s Dieťaťom (Grogu), fanúšikmi prezývaným aj Baby Yoda, pričom obaja na sebe majú sviatočné šaty, a k tomu tuskenského bojovníka, IG-11 a vypočúvacieho droida IT-O.
  • Medzi 11 miniatúrnymi stavebnicami nechýba loď Razor Crest, Riot Marova hviezdna stíhačka, imperiálny transportér vojakov, stíhačka X-wing, stíhačka TIE Fighter, ľahký imperiálny krížnik, Boba Fettova vesmírna loď a vznášajúci sa kočík Dieťaťa.
  • Medzi ďalšími miniatúrnymi stavebnicami nájdete ťažké snehové delo E-web, tréningové terče, stojan na zbrane a snehové delo tuskenského bojovníka, imperiálny stojan na zbrane a Mandalorianov stojan na zbrane.
  • Táto úžasná 335-dieliková stavebnica predstavuje ten najlepší darček na sviatky pre deti vo veku od 6 rokov. Postavy a miniatúrne stavebnice možno skombinovať s ďalšími setmi zo série LEGO Star Wars pre extra dávku tvorivej zábavy.
  • Keď práve neotvárate okienka a nehráte sa s hračkami, ktoré sa v nich ukrývajú, môžete si tento adventný kalendár LEGO Star Wars vystaviť. Skvele vynikne ako farebná dekorácia v každej izbe.
  • V sérii LEGO Star Wars nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú znova zažiť veľkolepé scény z filmov a seriálov, vymýšľať si vlastné príbehy alebo jednoducho stavať autentické modely.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa pevne spájajú do odolných modelov. Takto to je už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..