Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Vianočný plyšový Chewbacca 5007464

Plyov hraka Chewbaccu na trochu zbavy cez sviatky

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vianočný plyšový Chewbacca
SKU 5007464
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 36,99 €

Popis produktu

Dostaňte sa do sviatočnej nálady s plyšákom Chewbaccu zo série LEGO Star Wars. Táto zberateľská plyšová hračka chlpatého dlháňa z planéty Kashyyyk má na sebe Santovu čiapku a mäkkú cukrovú paličku, takže je pre malých fanúšikov Star Wars ideálnym spoločníkom na maznanie počas vianočných výprav do preďalekej galaxie. Vďaka odolnej konštrukcii a rovným nohám dokáže Wookie stáť bez opory ako vianočný výstavný kúsok, keď práve necestujete alebo sa s ním nehráte.

  • Vianočný plyšový Chewbacca – Rozkošná plyšová hračka v tvare nadrozmernej minifigúrky LEGO slávneho Chewbaccu zo ságy Star Wars so Santovou čiapkou a cukrovou paličkou, s ktorou sa deti môžu maznať a hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Má odolnú konštrukciu a ploché nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Vianočný plyšový Chewbacca meria vyše 35 cm na výšku a je zábavným darčekom na Vianoce pre deti a fanúšikov ságy Star Wars v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..