Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Fľaša na pitie Rokfort 5007893

Zbavn faa na pitie pre fanikov Harryho Pottera

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Fľaša na pitie Rokfort
SKU 5007893
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 7,99 €

Popis produktu

Uistite sa, že vaši malí čarodejníci, čarodejnice a muklovia dodržiavajú pitný režim s touto LEGO Harry Potter Fľašou na pitie Rokfort, ktorú zdobí zábavná ilustrácia minifigúrok LEGO Harryho Pottera, Rona Weasleyho a Hermiony Grangerovej. Fľaša predstavuje čarovný a zároveň praktický darček pre deti od 3 rokov. Jej náustok chráni hygienický uzáver a vrchnák sa dá ľahko odskrutkovať, aby ste mohli fľašu naplniť a vyčistiť.

  • LEGO Harry Potter Fľaša na pitie Rokfort – Túto kvalitnú a odolnú fľašu na pitie s objemom 390 ml zdobí ilustrácia postavičiek LEGO Harry Potter. Nechýba jej ani silikónový náustok a hygienický vrchnák
  • Zábavný a praktický darček pre deti od 3 rokov – Vrchnák fľaše sa dá ľahko odskrutkovať, aby ste mohli fľašu naplniť a vyčistiť
  • Pitný režim na cestách – Fľaša na pitie meria vyše 16 cm na výšku a 6 cm v priemere. Pre kompletný obedový zážitok skombinujte fľašu s LEGO Harry Potter Obedárom Rokfort (na predaj samostatne)

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..