Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kingsley Shacklebolt a Nymphadora Tonksová 40618

arovn duo LEGO BrickHeadz pre fanikov Harryho Pottera

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kingsley Shacklebolt a Nymphadora Tonksová
SKU 40618
Kusy 250
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pripomeňte fanúšikom Harryho Pottera scény z filmu Harry Potter a Fénixov rád s týmito pestrofarebnými figúrkami LEGO Harry Potter Kingsley Shacklebolt a Nymphadora Tonksová (40618). Výzor týchto obľúbených postáv je premyslene a autenticky zachytený v štýle LEGO BrickHeadz, počnúc Nymphadorinými žiarivo ružovými vlasmi až po Kingsleyho štýlovú pokrývku hlavy. Táto LEGO stavebnica je vhodná pre deti od 10 rokov a bude zábavným darčekom na akúkoľvek príležitosť pre všetkých fanúšikov a zberateľov Harryho Pottera.

  • Kingsley Shacklebolt a Nymphadora Tonksová z kociek (40618) – Pretvorte si výzor a ikonické outfity týchto dvoch populárnych postáv z Harryho Pottera v štýle LEGO BrickHeadz
  • Stvorené na vystavenie – Každá zostaviteľná postava vrátane svojej podložky meria vyše 8 cm na výšku
  • Nápad na darček pre deti od 10 rokov – Darujte túto 250-dielnu stavebnicu fanúšikovi Harryho Pottera ako darček k narodeninám, sviatkom, či len tak

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..