Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kníhkupectvo 10270

Postavte a vystavte na obdiv toto malebn knhkupectvo a modulrny radov dom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kníhkupectvo
SKU 10270
Kusy 2504
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zažite kúzlo zapadnutého kníhkupectva v európskom štýle s touto zberateľskou hračkou zo série LEGO Creator Expert. Trojposchodové kníhkupectvo a modulárny radový dom sú plné zábavných stavebných techník a prekvapivých detailov vrátane vitríny, čitateľského kútika a otváracieho dizajnu. Zberatelia si zamilujú možnosť hrdo si vystaviť túto 2 540-dielnu LEGO stavebnicu spolu s ostatnými modulárnymi budovami.

Neustále rastúca kolekcia modulárnych budov
Séria LEGO Creator Expert Modular Buildings je prémiová kolekcia pokročilých prepojených budov s autentickým dizajnom inšpirovaným krajinami z celého sveta.

LEGO stavebnice, ktoré prinášajú do života vášeň
Stavebnice LEGO Creator Expert sú určené pre dospelých a tínedžerov s vášňou k stavaniu. Pokročilé LEGO stavebnice zo série Creator Expert ponúkajú svet nostalgie, sebarealizácie, čírej radosti a prekvapení v podobe autentických budov, klasických áut či iných vytúžených predmetov.

  • Pokročilá stavebnica kníhkupectva so susediacim radovým domom zo série LEGO Creator Expert Modular Buildings plná prekvapujúcich detailov a neočakávaných prvkov, ktoré budú tínedžeri a dospelí s radosťou stavať a s hrdosťou vystavovať na obdiv.
  • Táto veľká, trojposchodová LEGO stavebnica v sebe ukrýva množstvo detailov vrátane vitríny, políc na knihy, čitateľského kútika a obytných priestorov v radovom dome. Život v tejto zberateľskej hračke ožíva tiež vďaka piatim minifigúrkam.
  • Táto stavebnica je súčasťou série Modular Buildings, rozrastajúcej sa kolekcie prepojených modelov budov, ktoré spolu vytvárajú úžasné scény ulíc, ktoré stavitelia a zberatelia s nadšením vlastnia a vystavujú.
  • Táto LEGO stavebnica budovy s 2540 dielikmi pre dospelých a tínedžerov predstavuje inšpiratívny darček na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť.
  • S rozmermi viac než 29 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky je tento stavebnicový model pôsobivým kúskom na vystavenie osamote alebo v rámci väčšej scény ulice série Modular Buildings.
  • Nepotrebujete žiadne batérie… táto pokročilá stavebnica ako pohon využíva čistú silu predstavivosti a tvorivosti.
  • Vďaka farebnému, podrobnému návodu na stavanie ponúka táto pokročilá stavebnica odmeňujúci staviteľský zážitok, či už staviate samostatne alebo sa o tento zážitok delíte s milovanou osobou.
  • Hračky modulárnych domov zo série LEGO Creator Expert vtiahnu tínedžerov a dospelých do staviteľských výziev inšpirovaných predmetmi, na ktorých im záleží, vrátane klasických áut, autentických budov, atrakcií v lunaparku a mnohého ďalšieho.
  • Od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú testujeme v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..