Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Porsche 911 10295

Postav si prepracovan LEGO verziu auta Porsche 911

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Porsche 911
SKU 10295
Kusy 1458
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 169,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ste fanúšikom ikonického modelu Porsche 911? Potom je pre vás nová stavebnica LEGO 10295 to pravé. S touto rozsiahlou sadou LEGO si môžeš zostaviť najmenej dva rôzne modely áut. Porsche 911 Targa aj 911 Turbo sa dajú vyrobiť z tehál. Extra stavebná zábava v jednej krabici.

Najväčší rozdiel medzi verziou Targa a verziou Turbo modelu Porsche 911 bude v streche. Targa je totiž polokabriolet, t. j. s odnímateľnou alebo skladacou strechou. Na druhej strane má Turbo pevnú strechu.

Ikonické vozidlo s množstvom detailov

Porsche 911, ktoré si môžete postaviť zo stavebnice LEGO 10295, má niekoľko pekných detailov. Napríklad dvere bieleho auta sa otvoria. Kapota, ktorá sa nachádza v zadnej časti vozidla, sa dá tiež otvoriť. Rovnako ako batožinový priestor, ktorý sa nachádza v prednej časti vozidla.

Svetlohnedé sedadlá mu dodávajú elegantný vzhľad. Cenný doplnok do vašej zbierky LEGO. Stavebnica LEGO 10295 pozostáva z 1 458 dielikov a bude príjemnou výzvou pre mnohých zberateľov. Vlastné Porsche 911 si môžete kúpiť za 149,99 €. Predpredaj VIP sa začína 15. februára. O dva týždne neskôr bude toto ikonické vozidlo v predaji pre všetkých fanúšikov LEGO.

Zber vozidiel

Spoločnosť LEGO aktualizovala niektoré názvy svojich kolekcií. Okrem iného sa zmenia názvy vozidiel Creator Expert. LEGO 10295 je tak prvým vozidlom, ktoré bude patriť do „kolekcie vozidiel“. Je možné, že do tejto kolekcie bude spätne patriť napríklad aj LEGO 10265 Ford Mustang. Táto špeciálna kolekcia je určená dospelým fanúšikom stavebnice LEGO vo veku od 18 rokov.

Krabica bude tiež prispôsobená tejto novej kolekcii. LEGO 10271 Fiat 500 je posledné auto, ktoré vyšlo v balíku Creator Expert. Nové Porsche 911 bude uvedené na trh v novom balení Adult Builders. Spoločnosť LEGO sa tak jednoznačne zameriava na svojich dospelých fanúšikov. Veď LEGO je zábava pre všetky vekové kategórie.

Speciálne vydanie

Špeciálnym vydaním sady Porsche 911 2 v 1 vytvára spoločnosť LEGO veľké očakávania do budúcnosti. V každom prípade je toto vozidlo skvelým začiatkom novej kolekcie vozidiel. Ako dospelý fanúšik stavebnice LEGO bude LEGO 10295 v každom prípade skvelým doplnkom vašej zbierky. Bude Porsche 911 Targa alebo Turbo vaším favoritom? Nemôžete si vybrať? Potom môžete tiež pravidelne konvertovať jeden model na iný. Vďaka tomu je táto sada stavebnicou, ktorá vám poskytne hodiny zábavy pri stavaní!

  • Unikni od každodennej rutiny s týmto pútavým staviteľským projektom. LEGO stavebnica modelu auta Porsche 911 (10295) je dokonalým setom pre dospelých, ktorí sa rozhliadajú po novom praktickom projekte.
  • Objav všetky funkcie auta Porsche 911 vrátane šesťvalcového, vzduchom chladeného plochého motora umiestneného v zadnej časti auta, funkčného riadenia, prevodovky, ručnej brzdy a sklápacích sedadiel.
  • Ktorý z modelov postavíš? Turbo model má turbomotor a model Targa má zas odnímateľnú strechu, ktorú možno odložiť pod kapotu.
  • Turbo model auta Porsche 911 má širokú zadnú nápravu, integrovaný spojler a turbomotor s chladičom stlačeného vzduchu.
  • Targa model auta Porsche 911 má zas odnímateľnú strechu, ktorú možno odložiť pod kapotu, a známy pás Targa so zadným sklom za vodičom.
  • Táto pokročilá stavebnica bola navrhnutá pre milovníkov klasických áut a značky Porsche a dodáva sa s elegantným návodom plným dizajnérskej inšpirácie.
  • Tento model zberateľského auta Porsche 911 meria vyše 10 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 16 cm na šírku.
  • Hľadáš ten najlepší darček pre milovníka klasických áut? Tento zberateľský stavebnicový model auta Porsche 911 je skvelou voľbou! Je špeciálne navrhnutý pre dospelých LEGO fanúšikov, ktorí ocenia jeho úchvatný dizajn.
  • LEGO stavebnicové kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • S LEGO dielikmi sú bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..