Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10275 Elfský domček

Objavte čaro Vianoc

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Elfský domček
SKU 10275
Kusy 1197
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pripomeňte si pri zdolávaní tejto stavebnicovej výzvy na vaše obľúbené vianočné tradície vo vašej rodine. Postavte si pôvabný Elfský domček (10275). Hneď ako priložíte ruky k dielu, môžete naplno relaxovať pri skúmaní všetkých detailov domčeka vo sviatočnom šate, ktoré zahrejú na duši.
  • Vytvorte spolu s vašou rodinou počas tohto sviatočného času niečo naozaj čarovné. Najprv si vychutnajte stavanie a potom sa tešte z pohľadu na úchvatný výstavný model so sviatočným motívom, ktorý vnesie do vášho domova rok čo rok vianočné potešenie.
  • Stavebnica plná tematických detailov. Objavte vafľovač, trojposchodovú posteľ so žiariacim svetielkom, ktoré zatrasením zobúdza elfov, premiestniteľný komín a záprah so sobom odstavený na „parkovisku pre záprah“.
  • Hľadáte tipy na darčeky na Vianoce alebo advent? Táto stavebnica je ideálna pre LEGO® fanúšikov alebo dospelých či celé rodiny, ktorých by potešila stavebnica s modelom, ktorý sa bude nádherne vynímať ako výstavný kúsok.
  • Táto stavebnica s výstavným modelom pre dospelých a celé rodiny s výškou viac ako 22 cm a hĺbkou 13 cm sa skvelo hodí ako pôsobivý vianočný darček alebo tip na darček od tajného Santu, z ktorého sa budú všetci tešiť rok čo rok.
  • Batéria na pohon svetelnej kocky je súčasťou súpravy, takže svoj domček môžete vysvietiť ihneď.
  • Začať môžete bez problémov ihneď, keďže súprava obsahuje aj návod na stavanie spolu s podrobnosťami o dizajne v elegantnej obrázkovej brožúrke.
  • Táto súprava je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO® stavebníc pre dospelých. Je navrhnutá pre fanúšikov stavania LEGO stavebníc a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..