Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Elfský domček 10275

Objavte aro Vianoc

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Elfský domček
SKU 10275
EAN 5702016668025
Kusy 1197
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ak hľadáte možnosť, ako si navodiť príjemné pocity pri spomienkach na krásne prežité Vianoce, máme pre vás to pravé: stavebnicu LEGO Elfský domček (10275). Je to ideálny spôsob, ako plnohodnotne stráviť čas pri projekte na vlastnoručné stavanie, ktorý bude pôsobiť ako balzam na dušu. Postavte si podrobne prepracovaný elfský domček a potom objavujte všetky jeho pôvabné prvky.

Model šíriaci radostnú vianočnú náladu
Vstúpte do sveta elfov a nechajte sa opantať vianočnou atmosférou. V tejto stavebnici je zakomponované množstvo vašich obľúbených vianočných tradícií – vafle, darčeky či snežné záprahy. Je tu vianočný stromček ozdobený dekoráciami, niekoľko darčekov a počítač, ktorý sleduje, kto bol poslušný a kto nie. Ďalekohľad umožňuje elfom sledovať Santov záprah, ako na Štedrý deň vzlieta do vzduchu.

Váš vianočný stavebnicový projekt
Elfský domček je súčasťou zbierky LEGO stavebníc s modelmi pre dospelých, ktorí milujú sofistikovaný dizajn a detailne prepracované scény. A samozrejme, tento model sa skvelo hodí ako vianočný darček pre vašich blízkych.

  • Pripomeňte si pri zdolávaní tejto stavebnicovej výzvy na vaše obľúbené vianočné tradície vo vašej rodine. Postavte si pôvabný Elfský domček (10275). Hneď ako priložíte ruky k dielu, môžete naplno relaxovať pri skúmaní všetkých detailov domčeka vo sviatočnom šate, ktoré zahrejú na duši.
  • Vytvorte spolu s vašou rodinou počas tohto sviatočného času niečo naozaj čarovné. Najprv si vychutnajte stavanie a potom sa tešte z pohľadu na úchvatný výstavný model so sviatočným motívom, ktorý vnesie do vášho domova rok čo rok vianočné potešenie.
  • Stavebnica plná tematických detailov. Objavte vafľovač, trojposchodovú posteľ so žiariacim svetielkom, ktoré zatrasením zobúdza elfov, premiestniteľný komín a záprah so sobom odstavený na „parkovisku pre záprah“.
  • Hľadáte tipy na darčeky na Vianoce alebo advent? Táto stavebnica je ideálna pre LEGO fanúšikov alebo dospelých či celé rodiny, ktorých by potešila stavebnica s modelom, ktorý sa bude nádherne vynímať ako výstavný kúsok.
  • Táto stavebnica s výstavným modelom pre dospelých a celé rodiny s výškou viac ako 22 cm a hĺbkou 13 cm sa skvelo hodí ako pôsobivý vianočný darček alebo tip na darček od tajného Santu, z ktorého sa budú všetci tešiť rok čo rok.
  • Batéria na pohon svetelnej kocky je súčasťou súpravy, takže svoj domček môžete vysvietiť ihneď.
  • Začať môžete bez problémov ihneď, keďže súprava obsahuje aj návod na stavanie spolu s podrobnosťami o dizajne v elegantnej obrázkovej brožúrke.
  • Táto súprava je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých. Je navrhnutá pre fanúšikov stavania LEGO stavebníc a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú elegantný dizajn, krásnu architektúru a detailne spracované modely.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..