Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO NASA raketoplán Discovery 10283

Objavuj vetky zkutia galaxie a omnoho viac

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO NASA raketoplán Discovery
SKU 10283
Kusy 2354
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vyštartuj do vesmíru s touto úchvatnou sadou LEGO. So stavebnicou LEGO 10283 prestavíš nielen legendárny raketoplán Discovery, ale aj svetoznámy vesmírny teleskop Hubble.

Súprava obsahuje 2354 dielikov a určite vám poskytne mnoho hodín zábavy pri stavaní. Ale aj po dokončení stavby sa budete z tejto výnimočnej stavby dlho tešiť. Objavte všetky autentické detaily, pohrajte sa so všetkými pohyblivými časťami a vydajte sa na nezabudnuteľnú vesmírnu cestu.

Legendárne vozidlo

Raketoplán Discovery je legendárny raketoplán. Tento raketoplán NASA bol na misii nielen viac ráz ako ktorýkoľvek iný raketoplán, ale okrem toho Discovery pomáhal aj pri budovaní Medzinárodnej vesmírnej stanice.

Okrem toho Discovery vyniesol na obežnú dráhu vesmírny teleskop Hubble. Všetky tieto a ďalšie dobrodružstvá môžete teraz prežiť doma s vlastnou verziou Discovery. Stavba vesmírnej rakety je skutočnou misiou. Konštrukcia je plná prekvapivých detailov, ako napríklad pohyblivé robotické rameno a veľmi detailne prepracovaný kokpit.

Pri stavbe si užijete veľa zábavy, ale je zábavné si raketu aj podrobne prezrieť. Dokonca aj LEGO Hubble má pohyblivé solárne panely, rovnako ako skutočný objekt. Obdivujte cudzí svet týchto stavieb.

Skutočná pastva pre oči

O takú krásnu stavbu, akou je LEGO 10283, by ste sa samozrejme radi podelili s ostatnými. Preto sa Discovery dodáva s rôznymi stojanmi. Raketoplán si tak môžete hrdo umiestniť vo svojej kancelárii alebo doma.

Môžete si vybrať, ako chcete Hubbla prezentovať. To sa dá urobiť spolu s raketoplánom, ale vesmírny teleskop sa dá umiestniť aj samostatne. Všetko závisí od toho, čo podľa vás vyzerá najlepšie alebo na čo máte priestor. Vy a všetci vaši návštevníci si tak môžete vychutnať pôsobivý objav. Táto vesmírna raketa NASA je súčasťou vesmírnej kolekcie LEGO.

Súčasťou tejto zbierky sú okrem iného Medzinárodná vesmírna stanica a lunárny modul Apollo 11. Rozšírte svoju zbierku mimozemšťanov o Discovery alebo začnite zbierať tieto fascinujúce sady.

Skvelý darček pre nadšencov

Discovery je skvelá sada, ktorú môžete darovať každému nadšencovi do vesmíru alebo stavebnice LEGO. LEGO 10283 je stavebnica pre dospelých a určite poteší. Fanúšikovia stavebnice LEGO ocenia pútavú staviteľskú výzvu, zatiaľ čo fanúšikovia vesmíru budú obdivovať autentické detaily raketoplánu a vesmírneho ďalekohľadu.

Každý bude rád snívať pri myšlienke na ďaleké vesmírne cesty. Darovať si túto sadu ako darček je samozrejme tiež dobrý nápad. Cíťte sa ako skutočný astronaut a vydajte sa na objavnú cestu s Discovery. Ste pripravení na túto výzvu?

  • Vydaj sa na cestu bádania s touto LEGO stavebnicou NASA raketoplánu Discovery (10283) pre dospelých.
  • Užívaj si hodiny pútavého stavania raketoplánu Discovery a Hubblovho vesmírneho teleskopu z misie NASA STS-31 z roku 1990.
  • Všimni si všetky jeho autentické prvky vrátane otváracích dverí do nákladového priestoru, zasúvacieho podvozku, otváracieho kokpitu, pohyblivých elevónov, vesmírneho ramena a 5 miest pre posádku.
  • LEGO model Hubblovho vesmírneho teleskopu je tiež vybavený pohyblivými solárnymi panelmi a krycími dvierkami ako v skutočnosti.
  • Hľadáš ten najlepší darček pre dospelých, ktorí zbožňujú tvorivé projekty? Tento model raketoplánu si zamiluje každý milovník vesmíru a pútavých staviteľských projektov, takže je naozaj skvelým darčekom.
  • Dodáva sa s elegantným návodom, ktorý ponúka inšpiratívne dizajnérske nápady. Navyše vďaka niekoľkým podstavcom si tento model raketoplánu môžeš vystaviť ako pôsobivý výstavný kúsok doma i v práci.
  • Raketoplán meria 21 cm na výšku, 54 cm na dĺžku a 34 cm na šírku, takže má dokonalé rozmery na vystavenie.
  • Tento model raketoplánu patrí do série zberateľských stavebníc navrhnutých pre dospelých LEGO fanúšikov so zmyslom pre dizajn. Je tak dokonalým darčekom pre dospelých, ktorí si radi stavajú modely.
  • LEGO stavebnicové kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • S LEGO dielikmi sú bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..