Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pick-up 10290

Napajci projekt pln retro prvkov

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pick-up
SKU 10290
Kusy 1677
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 134,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dokonalý oddych od moderného života! Pripravte sa na cestu späť v čase do 50. rokov s týmto staviteľským projektom LEGO pick-upu (10290). Vďaka množstvu detailov tento realistický model dokonale pretvára oblé línie retro pick-upu. Objavte realistické prvky pick-upu, ako sú nákladná plošina, vyklápacie zadné dvere a odnímateľné drevené zábradlie.

Oslávte ročné obdobia
Dodávka naplno pracuje na poľnohospodárskej farme po celý rok. Vytvorte si sezónny model plný doplnkov. Súčasťou je fúrik s kvetinami a kanvicou pre jar. Pre leto sú zas v balení 2 drevené debny, paradajky, mrkvy a vedro na mlieko. Jeseň prináša debny s tekvicami a na zimu sú tu pripravené darčeky a veniec.

Zamilujte si cestovanie
Tento set je súčasťou zberateľskej série LEGO stavebnicových modelov pre dospelákov, ktorí si potrpia na krásne navrhnuté modely. Ide o pútavú stavebnicu, ktorá bude prvotriednym darčekom pre každého milovníka retro pick-upov.

  • Postavte si vernú LEGO repliku retro farmárskeho pick-upu z 50. rokov. Preskúmajte všetky realistické črty tohto klasického zberateľského pick-upu a potom si ho vystavte na obdiv.
  • Tento LEGO pick-up (10290) z kociek predstavuje napĺňajúci staviteľský projekt pre dospelých, pri ktorom môžu pretvárať oblé línie dodávky z klasickej éry dizajnu vozidiel.
  • Objavte početné realistické prvky pick-upu, ako sú nákladná plošina, vyklápacie zadné dvere a odnímateľné drevené zábradlie.
  • Čerstvé z farmy! Objavte plejádu sezónnych doplnkov vrátane fúrika, kanvice na polievanie, zeleniny, vedra na mlieko, debny s tekvicami, vianočného venca a darčeka.
  • Šoférujte v pick-upe, potom otvorte jeho dvere a prezrite si interiér. Okrem toho môžete nahliadnuť aj pod kapotu, kde sa skrýva motor.
  • Tento zberateľský výstavný kúsok bol špeciálne navrhnutý pre dospelých LEGO staviteľov, ktorí si ho po odmeňujúcom zážitku zo stavania môžu hrdo vystaviť. Okrem toho je dokonalým darčekom pre všetkých milovníkov retro pick-upov z 50. rokov.
  • Meria vyše 14 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.
  • Táto LEGO stavebnica retro pick-upu z 50. rokov patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..