Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Queer Eye – byt úžasnej päťky 10291

i ivot naplno s asnou pkou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Queer Eye – byt úžasnej päťky
SKU 10291
EAN 5702016914290
Kusy 974
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zvolávame všetkých fanúšikov seriálu Queer Eye od Netflixu! Pridaj sa k úžasnej päťke a pri stavaní tejto napĺňajúcej LEGO stavebnice bytu úžasnej päťky zo seriálu Queer Eye (10291) objav svoje skutočné ja. Pri skladaní všetkých detailov interiéru bytu úžasnej päťky v Atlante narazíš na množstvo prvkov zo seriálu, ktoré odkazujú na jedinečný talent každého člena úžasnej päťky. Nájdeš tam Antoniho kuchynský ostrovček, Tanov vešiak na oblečenie, Jonathanovu otáčavú kadernícku stoličku a Karamov gauč a album s výstrižkami. Celý byt sa navyše páči aj Bobbymu, ktorý pomáhal pri dizajne tohto výnimočného LEGO interiéru.

Uži si chvíľu oddychu
Žiadna časť seriálu Queer Eye by nebola úplná bez úpravy vzhľadu. Preto sa okrem minifigúrok všetkých členov úžasnej päťky (a psíka Bruleyho) tento model dodáva aj s 2 minifigúrkami Kathi Dooley (špeciálnej hostky z naozaj výnimočnej epizódy!). Nechýba ani miestnosť premeny, v ktorej môžeš dojemne predviesť zmenu Kathinho vzhľadu.

  • Nastal čas dopriať si chvíľku pre seba pri odmeňujúcom stavebnom projekte, ktorého výsledkom je výstavný model bytu úžasnej päťky z oceňovaného seriálu Queer Eye od Netflixu.
  • Objav celý rad nádherných autentických detailov z tohto seriálu v LEGO stavebnici bytu úžasnej päťky zo seriálu Queer Eye (10291), ako sú obrovský televízor, kuchyňa, obývačka a salón.
  • Číra dokonalosť! Táto stavebnica obsahuje minifigúrky členov úžasnej päťky a figúrku Bruleyho. Nechýbajú ani 2 minifigúrky Kathi Dooley so starým a novým výzorom.
  • Ten najlepší darček pre všetkých fanúšikov seriálu Queer Eye či zberateľov predmetov s motívom televíznych seriálov. Samozrejme, môžeš ju kúpiť aj pre seba ako zaslúženú odmenu.
  • Meria vyše 9 cm na výšku, 35 cm na šírku a 21 cm do hĺbky.
  • Objavuj celý rad prvkov, ktoré odkazujú na talenty členov úžasnej päťky, vrátane Antoniho kuchynského ostrovčeka, Tanovho vešiaka na oblečenie, Jonathanovej kaderníckej stoličky, Karamovho gauča a Bobbyho plánu interiéru.
  • Tento set je výsledkom úzkej spolupráce medzi LEGO dizajnérmi a samotnou úžasnou päťkou. Nahliadnuť do procesu spolupráce môžeš vďaka elegantnému návodu.
  • Táto LEGO stavebnica z televízneho seriálu patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO stavebnicové kocky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..