Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10272 Old Trafford – Manchester United

Postavte a vystavte na obdiv tento úžasne detailný model štadióna Old Trafford

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Old Trafford – Manchester United
SKU 10272
Kusy 3898
Séria LEGO Creator Expert
Vek 16+ vek
Cena LEGO 269,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Veľkolepá stavebnica pre dospelých, ktorá umožňuje vytvoriť podrobný model štadiónu Old Trafford. Dokonalý darček pre fanúšikov Manchesteru United, ktorí chcú prejaviť svoju nekonečnú podporu tým, že vystavia na obdiv tento LEGO® futbalový štadión.
  • Stavebnica modelu štadióna Old Trafford v mierke 1:600. Tento LEGO® futbalový štadión je zábavným a obohacujúcim projektom a umožňuje fanúšikom znova s týmto detailným modelom zažiť ich cenné spomienky späté s klubom Manchester United.
  • Prvá príležitosť postaviť repliku štadióna Old Traffor Manchesteru United z kociek. LEGO® futbalový štadión poslúži ako ohromujúci predmet na vystavenie doma alebo v kancelárii.
  • Táto 3 884-dielna, veľká LEGO® futbalová stavebnica predstavuje jedinečný darček pre fanúšikov klubu Manchester United. Staviteľom ponúka únik do sveta stavania vo forme dlhého a uspokojivého projektu, ako aj príležitosť ukázať svoju oddanosť klubu.
  • LEGO futbalový štadión Old Trafford Manchesteru United meria 18 cm na výšku, 47 cm na dlžku a 39 cm na šírku. Má dokonalú veľkosť, vďaka ktorej na ňom nájdete autentické detaily tunela pre hráčov a sochy Sira Alexa Fergusona.
  • Táto pokročilá stavebnica nevyžaduje batérie, na tomto LEGO® futbalovom štadióne tak nikdy nezaznie záverečný hvizd.
  • Táto LEGO® stavebnica prináša špičkový zážitok zo stavania. Pri tomto odmeňujúcom procese budete mať po ruke jednoduchý a podrobný návod na stavanie. Pokročilé modelové stavebnice série LEGO® Creator Expert umožňujú dospelým oddať sa náročným projektom pri vytváraní zberateľských hračiek inšpirovaných tým, čo ich najviac baví, vrátane áut, budov a štadiónov.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • S LEGO® stavebnicami viete, že ste v bezpečí. LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..