Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Old Trafford – Manchester United 10272

Postavte a vystavte na obdiv tento asne detailn model tadina Old Trafford

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Old Trafford – Manchester United
SKU 10272
EAN 5702016667998
Kusy 3898
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 16+ vek
Cena LEGO 279,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Manchesteru United si vychutnajú stavbu tohto veľkého LEGO modelu štadióna Old Trafford (10272), ktorou môžu ukázať svoju oddanosť jednému z najslávnejších futbalových klubov sveta. Stavebnica tohto LEGO futbalového štadióna ponúka zábavnú výzvu vytvoriť veľkolepý model hodný vystavenia.

Dokonalý darček pre fanúšikov Manchesteru United
Fanúšikovia Manchesteru United sa môžu pochváliť touto replikou štadióna Old Trafford doma alebo v práci. Novinka na január 2020: táto športová stavebnica zo série LEGO Creator prichádza v dobe 110. výročia štadióna. Táto stavebnica pre dospelých obsahuje množstvo evokatívnych detailov vrátane tunela pre hráčov a sochy trojice hráčov United Trinity.

Nechajte svoju vášeň ožiť vďaka pokročilým LEGO stavebniciam!
Pokročilé stavebnice série LEGO Creator Expert umožňujú dospelým stavať modely inšpirované tým, čo ich najviac baví, vrátane áut, budov a štadiónov. Po dokončení náročnej a zábavnej stavby sa tieto zberateľské modely z kociek môžu zmeniť na zábavné a pútavé predmety na vystavenie doma či v kancelárii.

 • Veľkolepá stavebnica pre dospelých, ktorá umožňuje vytvoriť podrobný model štadiónu Old Trafford. Dokonalý darček pre fanúšikov Manchesteru United, ktorí chcú prejaviť svoju nekonečnú podporu tým, že vystavia na obdiv tento LEGO futbalový štadión.
 • Stavebnica modelu štadióna Old Trafford v mierke 1:600. Tento LEGO futbalový štadión je zábavným a obohacujúcim projektom a umožňuje fanúšikom znova s týmto detailným modelom zažiť ich cenné spomienky späté s klubom Manchester United.
 • Prvá príležitosť postaviť repliku štadióna Old Traffor Manchesteru United z kociek. LEGO futbalový štadión poslúži ako ohromujúci predmet na vystavenie doma alebo v kancelárii.
 • Táto 3 884-dielna, veľká LEGO futbalová stavebnica predstavuje jedinečný darček pre fanúšikov klubu Manchester United. Staviteľom ponúka únik do sveta stavania vo forme dlhého a uspokojivého projektu, ako aj príležitosť ukázať svoju oddanosť klubu.
 • LEGO futbalový štadión Old Trafford Manchesteru United meria 18 cm na výšku, 47 cm na dlžku a 39 cm na šírku. Má dokonalú veľkosť, vďaka ktorej na ňom nájdete autentické detaily tunela pre hráčov a sochy Sira Alexa Fergusona.
 • Táto pokročilá stavebnica nevyžaduje batérie, na tomto LEGO futbalovom štadióne tak nikdy nezaznie záverečný hvizd.
 • Táto LEGO stavebnica prináša špičkový zážitok zo stavania. Pri tomto odmeňujúcom procese budete mať po ruke jednoduchý a podrobný návod na stavanie.
  Pokročilé modelové stavebnice série LEGO Creator Expert umožňujú dospelým oddať sa náročným projektom pri vytváraní zberateľských hračiek inšpirovaných tým, čo ich najviac baví, vrátane áut, budov a štadiónov.
 • LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
 • S LEGO stavebnicami viete, že ste v bezpečí. LEGO kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..