Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10922 Arielin podmorský zámok

Hry na disneyovské postavičky Ariel a Floundera plné fantázie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Arielin podmorský zámok
SKU 10922
EAN 5702016618129
Kusy 35
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vezmite batoľatá do podmorského sveta so zábavnými atrakciami a hrajte sa spolu na dobrodružstvá s Ariel a Flounderom z disneyovskej filmovej rozprávky Malá morská víla. Stavebnica je vytvorená tak, aby prinášala malým morským vílam a im podobným dievčatkám zo sveta ľudí stimuláciu a inšpiráciu!
  • Postavičky z filmovej rozprávky – Ariel a Flounder, obľúbené deťmi po celom svete, podporia u batoliat emocionálny rozvoj. Ihrisko je zas vybavené štýlovými atrakciami a doplnkami, ktoré môžu inšpirovať pri hraní príbehov s postavami.
  • Deti sa môžu hrať s kolotočom a točiť na ňom Ariel a Floundera, hrať sa na šmýkačke či odomykať potopenú truhlicu s pokladom. Tak sa u nich môže rozvíjať jemná motorika a tvorivé myslenie!
  • Táto univerzálna stavebnica pre predškolákov obsahuje prvky, ktoré deti dokážu malými rúčkami bez problémov dvíhať a skladať. Skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 2 rokov.
  • LEGO® DUPLO® │ Disney Arielin podmorský zámok (10922) meria vyše 28 cm na výšku, 20 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. V kombinácii s inými stavebnicami zo série DUPLO získate ešte viac nápaditých herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Praktická hra bez použitia batérií stimuluje, podnecuje a zabáva malé deti. Zábavu poháňajú čisto ich vlastné predstavy, čím sa otvárajú dvere nespočetným možnostiam, ako napredovať vo vývine.
  • Rodičia a opatrovníci si môžu vďaka priloženému jednoduchému návodu užívať zábavu pristavaní spolu s ich batoľaťom. Taktiež je možné prestavať rôzne elementy a vytvárať tak nekonečné možnosti pre nové hry.
  • Súpravy v sérii LEGO® DUPLO® │ Disney majú podnecovať a inšpirovať predškolákov k hraniu sa s obľúbenými postavičkami z filmových rozprávok v známych prostrediach. Rodičia a opatrovníci môžu pri tom spolu s nimi prežívať ich napredovanie vo vývine míľovými krokmi.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky v sérii LEGO® DUPLO® nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..