Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Domček na hranie 10929

V tomto domeku pre bbiky 3 v 1 mono vymyslie a trikrt viac prbehov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Domček na hranie
SKU 10929
EAN 5702016618181
Kusy 129
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 41,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Všetky deti sa rady hrajú na domácnosť. K zábave s ľahko zostaviteľným a otvárateľným domčekom pre bábiky sa môžete pripojiť aj vy!

Súprava s veľkým domčekom pre bábiky
Tento farebný a moderný domček pre bábiky dáva vašim najmenším kopec príležitostí na hranie a poznávanie. Ukážte svojim najmenším každodenné rutiny vrátane varenia, obeda a príprav pred spaním a užite si s nimi veľa tvorivej zábavy. Súčasťou súpravy sú ženská postavička,mužská postavička a dieťa, psíka a medvedíka určené na vytvorenie príjemných emocionálnych väzieb u detí. Keďže súprava obsahuje veľa známych prvkov, môžete s nimi objavovať herné možnosti a zároveň prechádzať cennými vývojovými míľnikmi. Pre ešte väčšiu zábavu môžete z dielikov dokonca postaviť vežiak a ten potom znova premeniť na bežný obytný dom!

Skvelá vzdelávacia hračka pre batoľatá
LEGO DUPLO vzdelávacie hračky so známymi postavami a prostrediami dávajú deťom možnosť na praktickú a tvorivú zábavu a neobmedzený rozvoj zručností.

  • Batoľatá môžu s touto ľahko zostaviteľnou, otvorenou a prístupnou súpravou domčeka pre bábiky 3 v 1 rozvíjať svoju jemnú motoriku, ako aj sociálne a emocionálne zručnosti a zároveň stavať, hrať sa, svoj výtvor upraviť a znova sa hrať.
  • Súčasťou všestranného domčeka je kuchyňa, obývačka, kúpeľňa a spálňa. Domček je plný detailov – možno dokonca otvoriť chladničku! Obsahuje tiež figúrky ženskej postavičky, mužskej postavička a dieťaťa, psíka a plyšového medvedíka, ako aj mnoho zábavných doplnkov.
  • Ukážte svojim najmenším každodenné rutiny vrátane varenia, obeda a príprav pred spaním. Dom môžete dokonca postaviť ako vežiak a potom ho znova premeniť na bežný obytný dom! Prežite spolu kúzelnú zábavu pri objavovaní možností hrania.
  • Deti si zamilujú vymýšľanie kreatívnych príbehov s týmto domčekom pre bábiky 3 v 1. V tomto skvelom darčeku pre batoľatá vo veku nad 2 roky sa schováva veľa možností na hranie a poznávanie.
  • Hlavný domček na hranie meria vyše 36 cm na výšku, 39 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Pre ešte viac herných možností skombinujte túto všestrannú súpravu s inými LEGO DUPLO súpravami.
  • Poháňané detskou fantáziou! Praktické hračky bez potreby batérií posilňujú kreativitu, predstavivosť a praktické zručnosti detí a zároveň im umožňujú tešiť sa z vlastných výtvorov.
  • Otvorte balenie s týmto domčekom pre bábiky 3 v 1 a stavanie, hra a poznávanie sa môžu ihneď začať. Jednoduché pokyny určené pre rodičov i batoľatá ponúkajú nápady a inšpiráciu pre okamžitú radosť z hrania.
  • Zaveďte predškolákov do sveta poznávania hrami, ktoré inšpirujú malé hlavičky. Vďaka známym scénam, zábavným postavičkám a ľahko uchopiteľným dielikom sú LEGO DUPLO súpravy ideálnou prvou stavebnicou na rozvoj zručností pre batoľatá.
  • LEGO DUPLO súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – robíme to tak už od roku 1969.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO DUPLO kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..