Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dobrodružstvo v rodinnom karavane 10946

Zbavn stavebnica s rodinou pri tboren

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dobrodružstvo v rodinnom karavane
SKU 10946
EAN 5702016911053
Kusy 30
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO DUPLO Mesto: Dobrodružstvo v rodinnom karavane (10946) je plná aktivít a príležitostí na vzdelávanie pre rodičov a ich deti.

Zábavné rodinné scénky na čerstvom vzduchu
Vyberte sa so svojím drobcom táboriť do lesa a užite si množstvo zábavných aktivít pre celú rodinu. Do karavanu sa zmestia 3 prívetivé figúrky a odnímateľná vrchná časť umožňuje jednoduchý prístup. Vybavenie môžete uložiť na strechu a pri opatrnej ceste do tábora zažijete kopec zábavy. Látkový stan postavíterýchlo a ľahko. K dispozícii máte aj kanoe, s ktorým zažijete nejedno dobrodružstvo na rieke, a aj táborák, pri ktorom môžete popíjať čaj a spievať si s rodinou veselé pesničky za sprievodu gitary. A nezabudnite si spomienky na rodinné táborenie zvečniť pomocou fotoaparátu!

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • LEGO DUPLO Mesto: Dobrodružstvo v rodinnom karavane (10946) je pestrofarebná stavebnica plná zábavných rodinných aktivít a príležitostí na vzdelávanie pre rodičov a ich deti.
  • Obsahuje 4 figúrky DUPLO – muža, ženu, dievča a chlapca – a k tomu karavan s otočnými kolesami a odnímateľnou strechou, látkový stan, kanoe a zábavné doplnky.
  • Deti môžu zažívať nápadité dobrodružstvá pri táborení a súčasne si rozvíjať jemnú motoriku a objaviť čaro chvíľok strávených v rodinnom kruhu.
  • Táto stavebnica plná rôznych aktivít ponúka nekonečné možnosti vzdelávania hravou formou pre deti vo veku od 2 rokov a zároveň umožňuje rodičom podeliť sa o vzácne okamihy vývoja ich detí.
  • Stavebnica meria vyše 14 cm na výšku, 7 cm na šírku a 9 cm do hĺbky, hoci sa dá preskupovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • Stavebnice LEGO DUPLO spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..