Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10951 Stajňa s poníkmi

Vzdelávanie hravou formou v stajni s poníkmi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stajňa s poníkmi
SKU 10951
Kusy 65
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® DUPLO® Stajňa s poníkmi (10951) nabáda k nekonečným nápaditým a vzdelávacím hrám s 2 roztomilými poníkmi a všetkým, čo malí milovníci zvierat potrebujú na to, aby sa o nich mohli starať. Stavebnica obsahuje figúrku chlapca a dievčaťa, 2 roztomilých poníkov, stajňu s ikonickým dizajnom a otváracími dverami, nádobu na vodu, mrkvičky a balík slamy s realistickou textúrou. Deti si budú rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah, keď sa budú hrať na to, že jazdia na poníkoch a starajú sa o ne, napríklad tak, že ich kŕmia, kefujú alebo im pripravujú útulné miestečko na spanie. Skvelý darček na rozvoj schopností pre deti vo veku od 2 rokov na Vianoce, sviatky, narodeniny či pri inej príležitosti! Hlavná budova meria vyše 19 cm na výšku, 15 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Tento set sa dá preskupovať a jednoducho kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO® Farma. Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer. Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti. LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969. LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..