Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stajňa s poníkmi 10951

Vzdelvanie hravou formou v stajni s ponkmi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stajňa s poníkmi
SKU 10951
EAN 5702016889482
Kusy 65
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO DUPLO Mesto: Stajňa s poníkmi (10951) obsahuje všetko, čo malí milovníci zvierat potrebujú na to, aby sa mohli starať o 2 rozkošných poníkov. Zažijú s ňou nekonečné nápadité a vzdelávacie hry.

Stajňa s poníkmi na vzdelávanie hravou formou
V stajni s poníkmi vždy zažijete kopu zábavy. Skôr než si zajazdíte na týchto 2 roztomilých poníkoch, musíte ich nakŕmiť. Potom im musíte dať vodu a vykefovať ich. A nezabudnite im pripraviť útulné miestečko na spanie. Keď sa budú malí milovníci zvierat starať o poníkov v tejto ikonickej stajni, zlepšia si najmä jemnú motoriku a vybudujú si sociálny či emočný rozsah.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

 • LEGO DUPLO Stajňa s poníkmi (10951) nabáda k nekonečným nápaditým a vzdelávacím hrám s 2 roztomilými poníkmi a všetkým, čo malí milovníci zvierat potrebujú na to, aby sa o nich mohli starať.
  Stavebnica obsahuje figúrku chlapca a dievčaťa, 2 roztomilých poníkov, stajňu s ikonickým dizajnom a otváracími dverami, nádobu na vodu, mrkvičky a balík slamy s realistickou textúrou.
  Deti si budú rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah, keď sa budú hrať na to, že jazdia na poníkoch a starajú sa o ne, napríklad tak, že ich kŕmia, kefujú alebo im pripravujú útulné miestečko na spanie.
  Skvelý darček na rozvoj schopností pre deti vo veku od 2 rokov na Vianoce, sviatky, narodeniny či pri inej príležitosti!
  Hlavná budova meria vyše 19 cm na výšku, 15 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Tento set sa dá preskupovať a jednoducho kombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO Farma.
  Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  Všetky stavebnice LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..