Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10909 Box so srdiečkom

Stimulujte tvorivosť svojich najmenších s touto pestrofarebnou stavebnicou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Box so srdiečkom
SKU 10909
Kusy 80
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Váš malý staviteľ si zamiluje túto farebnú kombináciu LEGO® DUPLO® kociek. 15 zábavných modelov a nekonečné možnosti stavania s touto všestrannou súpravou vašim najmenším ukážu, že všetko je možné.
  • Súčasťou je 80 farebných kociek vhodných pre batoľatá, pomocou ktorých je možné postaviť 15 modelov vrátane domu, zmrzliny, veľryby, kvietku a mnoho ďalších. Hrou s touto stavebnicou si deti osvoja zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Zabávajte a učte sa s vaším malým staviteľom. Začnites 15 jednoduchými modelmi. Pred svoj obľúbený model si môžu poskladať LEGO® písmenká „I love“ (zbožňujem) – vyberú si zmrzlinu? Potom im pomôžte vytvoriť si vlastné modely!
  • Táto vzdelávacia hračka pre batoľatá s ľahko uchopiteľnými kockami, z ktorých je možné poskladať rozkošné farebné modely, je vynikajúcim darčekom na narodeniny, Vianoce alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 18 mesiacov.
  • Všetkých 15 základných modelov predstavuje rozkošné predmety, ktoré batoľatá budú poznať z každodenného života. Diely skombinujte s inými LEGO® DUPLO® súpravami pre ešte viac možností tvorenia.
  • Batérie nie sú potrebné. A keďže je zdrojom zábavy detská tvorivosť, hra sa nikdy nekončí! Táto praktická hračka bez potreby batérií zdokonalí jemnú motoriku dieťaťa, posilní jeho schopnosť riešenia problémov a umožní mu tvoriť vlastnými rukami.
  • Otvorte škatuľu a hneď sa hrajte! Jednoduché pokyny rodičom i batoľatám ukážu, ako postaviť jednoduché modely. A keď deti začnú stavať, zábava nemá konca!
  • LEGO® DUPLO® súpravy sú skvelým darčekom pre batoľatá. Podporujú nekonečné hranie a pomocou situácií z bežného života, známych postáv, rozkošných zvieratiek sa postarajú o rozvoj zručností a predstavivosti dieťaťa.
  • LEGO® DUPLO® vzdelávacie hračky pre predškolákov spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu drobné rúčky vašich detí budú môcť kocky ľahko zdvíhať a premiestňovať. Robíme to tak už od roku 1969!
  • V LEGO Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..