Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Cesta okolo sveta 11015

Svet tvorivej zbavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Cesta okolo sveta
SKU 11015
Kusy 950
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Classic: Cesta okolo sveta (11015) obsahuje 15 nápadov inšpirovaných ikonickými zvieratami a predmetmi z celého sveta. Deti zároveň dostanú aj pestrofarebnú nástennú mapu, na ktorej je znázornené, odkiaľ jednotlivé zvieratá a rastliny pochádzajú. A vďaka pestrému výberu LEGO dielikov a množstvu kociek navyše môžu pri skladaní popustiť uzdu fantázii.

Čo je v balení?
Všetky dieliky, ktoré deti potrebujú na postavenie orliaka bielohlavého, kaktusu, papagája, mláďaťa krokodíla,kosatky, palmy, žirafy, autobusu, kengury aj s mláďatkom, medveďa hnedého, ázijského príbytku, tučniaka aj s mláďatkom, ryby, člnu a lietadla.

Dokonalá hračka pre deti od 4 rokov
Ku každému modelu z tejto kreatívnej stavebnice je k dispozícii jednoduchý a podrobný návod, vďaka ktorému aj nováčikovia môžu zažiť pocit hrdosti a radosti z vytvorenia vlastných LEGO hračiek.

Rozvoj základných životných zručností
Stavebnice zo série LEGO Classic vkladajú deťom do rúk množstvo nápadov a inšpirácie v podobe úžasných modelov, ktoré ich nabádajú k nekonečným hrám a pomáhajú im rozvíjať tvorivé myslenie a jemnú motoriku.

  • Predstavte deťom tie najikonickejšie zvieratá a predmety s touto stavebnicou LEGO Classic: Cesta okolo sveta (11015), ktorá obsahuje 15 inšpiratívnych nápadov pre deti vo veku od 4 rokov.
  • Postavte si orliaka bielohlavého, kaktus, papagája, mláďa krokodíla, kosatku, palmu, žirafu, červený autobus, kenguru aj s mláďatkom, medveďa hnedého, ázijský príbytok, tučniaka aj s mláďatkom a rybou, čln a lietadlo!
  • Deti si určite zamilujú skladanie a hranie sa s 15 zábavnými modelmi z tejto stavebnice. A s farebnou nástennou mapou budú vedieť, z ktorého kontinentu konkrétne zviera alebo rastlina pochádza.
  • Táto kreatívna stavebnica predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre LEGO nováčikov a deti, ktoré si chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO stavebníc.
  • Obsahuje 950 originálnych LEGO dielikov, z ktorých si deti môžu postaviť všetko, čo im len zíde na um! Jednotlivé kocky a dieliky môžu zároveň kombinovať s inými LEGO stavebnicami a zažiť tak ešte viac zábavy.
  • V balení nájdete 4 samostatné vrecúška s kockami. Každé obsahuje LEGO dieliky potrebné na postavenie troch až štyroch modelov. Jednoducho si vyberte, otvorte vrecúško a tvorivá zábava sa môže začať!
  • Ku každému nápadu na model obsahuje balenie jednoduchý návod, vďaka ktorému aj nováčikovia môžu zažiť pocit hrdosti a radosti z vytvorenia vlastných LEGO hračiek.
  • LEGO Classic stavebnice prekypujú nápadmi a inšpiráciou pre tvorivé hry, ktoré nemajú hraníc. Rozvoj tvorivého myslenia azručností detí pri riešení problémov ešte nikdy nebol taký zábavný!
  • LEGO hračky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a navyše zábavné – a takto je to už od roku 1958.
  • Všetky LEGO stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá stavebnica spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..