Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Modré kreatívne kocky 11006

Nakopnite detsk predstavivos s touto klasickou stavebnicou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Modré kreatívne kocky
SKU 11006
EAN 5702016616576
Kusy 52
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 3,28 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto jedinečná kombinácia modrých LEGO kociek srší nápadmi a inšpiráciou. Deti môžu hračky postaviť, hrať sa s nimi a znova stavať. Táto nadčasová stavebnica naplno ukáže ich tvorivý potenciál a prispeje k rozvoju zručností, ktoré im ostanú na celý život.

Podnecujte tvorivé stavanie s touto LEGO začiatočníckou súpravou
Deti vo veku nad 4 roky si tieto 3 ľahko zostaviteľné LEGO hračky zamilujú. Vďaka jednoduchým pokynom a zábavným funkciám sa môže tvorivé hranie začať hneď po otvorení balenia. Postaviť možno modrú veľrybu s veľkými očami a vodotryskom, hračkársky vláčik s funkčnými kolesami a minirobota s pohyblivými rukami. Tvorivá zábava však ani vtedy nekončí, deti totiž môžu kocky skombinovať a vyrábať tak vlastné kreatívne výtvory.

Vybudujte cenné zručnosti s LEGO kockami pre deti
LEGO Classic súpravy vkladajú možnosti neobmedzených hier a sebavyjadrovania do rúk tých najmenších. Pri stavaní a tvorení budú navyše pestovať zručnosti, ktoré im neskôr zaručia šťastie a úspech.

  • Jedinečná kombinácia modrých LEGO kociek inšpiruje deti vo veku nad 4 roky stavať a objavovať zákutia fantázie. Táto všestranná hračka v sebe schováva množstvo možností vrátane 3 ľahko zostaviteľných modelov, s ktorými si užijete tvorivú zábavu.
  • Z tejto 52-dielnej súpravy možno postaviť modrú veľrybu, vláčik a robota s vtipnými prvkami, ktoré sú zdrojom inšpirácie. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • S troma hračkami si možno užiť kopec zábavy, stavania a hrania, ale keď si deti začnú modely prispôsobovať či vytvárať vlastné, nič nie je nemožné. Súpravu je tiež možné spojiť s ďalšími LEGO hračkami pre ešte viac zábavy.
  • Skvelá stavebnica pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO kociek. Táto všestranná vzdelávacia hračka je ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov i dievčatá.
  • Súprava LEGO Classic Modré kreatívne kocky je kompaktná, takže pre rodičov nebude problém vziať kreatívnu zábavu pre svoje deti na cesty. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Dianie sa riadi detskou fantáziou – takže zábava sa nikdy nekončí. Hračky bez potreby batérií zlepšujú schopnosti kritického myslenia, riešenia problémov a dávajú deťom radosť z možností samostatnej zábavy!
  • Otvorte balenie a nápaditá hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania so začiatočníckymi modelmi. A keď raz začnú, tvorivá zábava sa nikdy nekončí.
  • Každá LEGO Classic súprava prekypuje nápadmi a inšpiráciou. Jedinečná kombinácia kociek a dielikov podnecuje nekonečné a neobmedzené hranie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a intuitívne.
  • LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Groupriadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..