Notice: Undefined variable: series in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO New York City 21028

Oslv New York pomocou tohto panoramatickho modelu LEGO Architecture!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO New York City
SKU 21028
Kusy 598
Séria LEGO UNKNOWN
Vek 12+ vek
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Osláv architektonickú rozmanitosť New Yorku vďaka detailnému modelu mesta z LEGO kociek. Panoramatické modely z edície LEGO Architecture Skyline Collection môžeš vystavovať doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá stavebnica je navrhnutá v presnom pomere s predlohovou budovou a presne odzrkadľuje jej farby. Táto stavebnica obsahuje budovy Flatiron Building, Chrysler Building, Empire State Building, One World Trade Center a Sochu slobody. Súprava obsahuje dekoratívnu ceduľku „New York City“.

  • Verzia panorámy New York City od spoločnosti LEGO.
  • Obsahuje Flatiron Building, Chrysler Building, Empire State Building, One World Trade Center a Sochu slobody.
  • Zahrnutá brožúra obsahuje informácie o návrhárovi, architektúre a histórii každej budovy, ako aj historické fakty o New York City a architektonickom dedičstve mesta. (Iba v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch je možné si stiahnuť zo stránky LEGO.com/architecture. Pred pripojením sa požiadaj rodičov alebo zákonných zástupcov o dovolenie.)
  • Obsahuje podložku s doštičkami 4×32 a dekoratívnou ceduľkou „New York City“.
  • Znovu vytvor najkrajšie svetové mestá s panoramatickými modelmi z edície LEGO Architecture Skyline Collection.
  • Stavebnica LEGO Architecture je oslavou sveta architektúry prostredníctvom LEGO kocky a je určená pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
  • Meria 26 cm na výšku, 25 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..