Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Biely dom 21054

ak na vs nov majstrovsk projekt: stavba Bieleho domu!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Biely dom
SKU 21054
Kusy 1483
Séria LEGO UNKNOWN
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Nemáte čas. Neustále ste na nohách. Preto keď si nájdete chvíľku pre seba, túžite po oddychu pri zábavnej, no zároveň tvorivej činnosti. A práve v tom spočíva kúzlo LEGO stavebnice Bieleho domu.

Vyžívajte sa v spájaní detailov
V tomto praktickom a dômyselnom projekte budete pracovať na detailoch tejto prezidentskej rezidencie počnúc neoklasicistickými stĺpmi cez kolonády, ktoré spájajú východné a západné krídlo, až po okolité záhrady a fontány. Model Bieleho domu (21054) z kolekcie LEGO Architecture možno rozdeliť na tri sekcie a získať tak lepší pohľad dovnútra modelu. Taktiež obsahuje LEGO kocku s nápisom „The White House“ (Biely dom), ktorý tento vznešený výstavný kúsok skvele dopĺňa.

LEGO súpravy pre lepší životný štýl
Uniknite od každodenného zhonu a oddýchnite si pri stavaní tohto štýlového modelu, ktorý skvele vynikne doma i v kancelárii. Je súčasťou kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých milovníkov umenia, dizajnu, architektúry a populárnej kultúry a je tým ideálnym darčekom pre každého nadšenca pre vlastnoručnú výrobu.

  • Tento výstavný model Bieleho domu (21054) z kolekcie LEGO Architecture skvostne zachytáva neoklasicistický dizajn a krásu tejto svetovo známej rezidencie obývanej každým prezidentom USA od roku 1800.
  • Zabavte sa stavaním tejto LEGO stavebnice pre dospelých, ktorej súčasťou sú sídlo exekutívy, západné krídlo, východné krídlo, kolonády, ktoré krídla Bieleho domu spájajú, Ružová záhrada a Záhrada Jacqueline Kennedyovej.
  • Model možno jednoducho rozdeliť na tri sekcie a pozrieť sa tak na architektonické prvky zblízka. Súčasťou je aj LEGO kocka s nápisom „The White House“ (Biely dom), ktorá tento pôsobivý výstavný kúsok skvele dopĺňa.
  • Ak ste vždy túžili navštíviť Biely dom na jeho sídle 1600 Pennsylvania Avenue, Washington D. C., alebo jednoducho zbožňujete cestovanie, architektúru, dejiny a dizajn, táto tvorivá stavebnica je pre vás ako stvorená.
  • Tento zostaviteľný model z kolekcie LEGO Architecture meria vyše 11 cm na výšku, 47 cm na šírku a 20 cm do hĺbky a skvele vyniknedoma i v kancelárii. Taktiež je ideálnym darčekom pre tvorivých priateľov.
  • Batérie nie sú potrebné. Podstata tohto majstrovského projektu spočíva vo výstavbe Bieleho domu z LEGO kociek a oddychu pri sústredenej činnosti, ktorá vás nabije energiou.
  • Súčasťou je zrozumiteľný návod, aby model dokázali postaviť aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc, ako aj elegantná brožúra, v ktorej sa dočítate o príbehu Bieleho domu (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť naLEGO.com/architecture.)
  • Táto stavebnica pre dospelých je súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO modelov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre nadšencov pre vlastnoručnú výrobu, ktorí sa rozhliadajú po novom tvorivom projekte.
  • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá stavebnica spĺňala najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti. Táto miniatúra Bieleho domu je teda nielen nádherná, ale aj pevná.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..