Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kreatívny box 3.0 21161

Popustite uzdu kreativite hrov Minecraftu s pomocou okamitej LEGO zbavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kreatívny box 3.0
SKU 21161
EAN 5702016618280
Kusy 564
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Minecraft Kreatívny box 3.0 (21161) prináša dobrodružný svet Minecraftu do toho skutočného, a to spolu s rozmanitou sadou LEGO stavebných kociek a dielikov.

Parádna detská stavebnica pre hráčov Minecraftu
Kreatívny box prekypuje minecraftovskými nápadmi a inšpiráciou. S populárnymi postavami z hry – Stevom, Alex, Creeperom, prasiatkom a zombie – a kopou zábavných funkcií – od výbuchu TNT až po konfrontáciu s Creeperom – prináša táto stavebnica dobrodružstvá zo sveta Minecraft do skutočného života!

Interaktívny návod
Návod Instructions PLUS je interaktívny sprievodca pre inteligentné zariadenia nachádzajúci sa v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instruction s návodmi na stavanie. Využite funkciu priblíženia či otočenia, ktorá umožní deťom užiť si pri samostatnom stavaní zámku a farmy kopec zábavy. Alternatívne stavby sú dostupné online.

Minecraft hry prenesené do skutočného života s LEGO kockami a figúrkami
LEGO Minecraft stavebnice dávajú deťom do rúk nikdy sa nekončiacu kreatívnu hru. Táto parádna zbierka Minecraft stavebníc predstavuje hráčom celkom novú dimenziu fantazijných hier!

  • Prineste hráčom hry Minecraft kreatívne dobrodružstvá do skutočného sveta vďaka stavebnici Kreatívny box 3.0 (21161). Stavebnica je plná LEGO Minecraft kociek a známych postáv, ktoré podporujú nekonečné možnosti fantazijnej hry!
  • Stavebnica Minecraft obsahuje 564 kociek a dielikov, ako aj populárne postavy z hry – Stevea, Alex, Creepera, prasiatko a zombie – a kopu zábavných funkcií od výbuchu TNT až po konfrontáciu s Creeperom.
  • Stavebnica obsahuje všetko, čo deti potrebujú k hre na dobrodružstvá zo sveta Minecraft v parádnom zámku, na rušnej farme či v akomkoľvek inom super prostredí, ktoré si vytvoria. A popri tom môžu objavovať nové a nové spôsoby, ako sa svoju obľúbenú hru hrať.
  • LEGO Minecraft Kreatívny box 3.0 je skvelým narodeninovým darčekom pre hráčov vo veku 8 a viac rokov. Či už sa budú hrať sami alebo v skupine, stavebnica im poskytne nekonečné možnosti okamžitej Minecraft zábavy.
  • Zámok meria vyše 18 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky, farma meria vyše 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Stavebnica tak poskytuje Minecraft zábavu naozaj epických rozmerov.
  • Táto Minecraft stavebnica v štýle „postav a hraj sa“ nepotrebuje žiadne batérie. Zábavu poháňa iba detská predstavivosť – zábava tak nikdy nekončí.
  • Tlačený návod je super, avšak digitálny návod Instructions PLUS je NEPREKONATEĽNÝ! S aplikáciou LEGO Building Instructions môžu aj malí stavitelia približovať, otáčať a vizualizovať svoj model a vytvárať si svoj vlastný Minecraft svet.
  • Sady LEGO Minecraft kombinujú online zážitok zo sveta Minecraft s vlastnoručným stavaním. Tieto sady s detailnými modelmi, prvkami a postavami a s kopou zábavných funkcií poskytujú hráčom celkom novú dimenziu Minecraft zábavy.
  • LEGO stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..