Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Včelia farma 21165

Usilovn vielky v akcii v tejto praktickej stavebnici od LEGO Minecraft

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Včelia farma
SKU 21165
EAN 5702016913774
Kusy 238
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 18,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

V stavebnici LEGO Minecraft Včelia farma (21165) sa to hemží možnosťami na hry na postavy. Hráči hry Minecraft aj tí, čo ju nehrajú, si môžu vychutnávať nekonečnú hru so zábavnými postavičkami a tvormi z online hry. Vyžaduje si to praktický prístup a dávku fantázie.

Nekonečné hry inšpirované hrou Minecraft
Deti sa môžu pridať k priateľským včielkam, ktoré pomáhajú kvetom a plodinám na farme, a pri výrobe medu vo včelom úli. Ale musia tiež odraziť útok roja nepriateľských včiel, ktoré letia spolu zomknuté vo vzduchu, presvištia dookola v kruhoch, rozletia sa po jednej a skúšajú napadnúť ovečku a vystrašeného dedinčana. Táto súprava má vzrušujúci, pútavý a vzdelávací charakter, je všestranná a obsahuje aj inovatívne a praktické aspekty. Ďalej tu nájdete včelárku s krídlami, dedinčana a 8 včiel, ktoré majú plno práce – takže zábava sa môže začať hneď po rozbalení balenia.

Preneste so stavebnicami z LEGO kociek akcie zo sveta Minecraft do skutočného života!
Hľadáte najlepší narodeninový alebo vianočný darček pre fanúšika hry Minecraft? Stavebnice LEGO Minecraft prinášajú celú zábavu z online hry, a nielen to, priamo do detských rúk.

  • V stavebnici LEGO Minecraft Včelia farma (21165) s postavičkami a tvormi z online hry sa to len tak hemží možnosťami na praktickú hru na postavy pre hráčov hry Minecraft aj tých, čo ju nehrajú.
  • Obsahuje včelárku s krovkami, dedinčana, malú ovečku, 4 priateľské včielky a 4 nepriateľské včely. Súprava obsahuje aj otočný prvok s funkciou na lietanie. Včely tak môžu vyletieť a pustiť sa do diela skazy!
  • Deti sa môžu pridať k 4 priateľským včielkam, ktoré pomáhajú kvetom a plodinám na farme, a pomôcť včelárke odraziť útok 4 nepriateľských včiel, ktoré poletujú vo vzduchu, svištia dookola v kruhoch a skúšajú vystrašiť ovečku a dedinčana.
  • Zábavná hra s včelami nadchne hráčov Minecraft aj tých, čo hru nehrajú. Pre deti vo veku od 8 rokov. Skvelo sa hodí ako narodeninový alebo vianočný darček pre deti, ktoré radi objavujú nové spôsoby, ako môžu hrať svoju obľúbenú hru.
  • Táto všestranná stavebnica LEGO Minecraft meria vyše 19 cm na výšku, 16 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Hráči môžu stavať, hrať sa, prestavovať a znovu sa hrať. Pre ešte viac zábavy môžu stavebnicu kombinovať s ostatnými LEGO Minecraft hračkami.
  • Táto LEGO Minecraft stavebnica si nevyžaduje batérie, pretože ju poháňa len detská fantázia! Táto zábava si vyžaduje praktický prístup. Rozvíjajú sa pri tom manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov, či už sa deti hrajú samostatne, alebo s kamarátmi.
  • Jednoduchý tlačený návod pomáha deťom stavať, hrať sa a vychutnávať si maximum LEGO Minecraft zábavy hneď po otvorení balenia.
  • Stavebnice z edície LEGO Minecraft prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO Minecraft posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!
  • LEGO stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..