Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21165 Včelia farma

Usilovné včielky v akcii v tejto praktickej stavebnici od LEGO Minecraft

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Včelia farma
SKU 21165
Kusy 238
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • V stavebnici LEGO® Minecraft™ Včelia farma (21165) s postavičkami a tvormi z online hry sa to len tak hemží možnosťami na praktickú hru na postavy pre hráčov hry Minecraft aj tých, čo ju nehrajú.
  • Obsahuje včelárku s krovkami, dedinčana, malú ovečku, 4 priateľské včielky a 4 nepriateľské včely. Súprava obsahuje aj otočný prvok s funkciou na lietanie. Včely tak môžu vyletieť a pustiť sa do diela skazy!
  • Deti sa môžu pridať k 4 priateľským včielkam, ktoré pomáhajú kvetom a plodinám na farme, a pomôcť včelárke odraziť útok 4 nepriateľských včiel, ktoré poletujú vo vzduchu, svištia dookola v kruhoch a skúšajú vystrašiť ovečku a dedinčana.
  • Zábavná hra s včelami nadchne hráčov Minecraft™ aj tých, čo hru nehrajú. Pre deti vo veku od 8 rokov. Skvelo sa hodí ako narodeninový alebo vianočný darček pre deti, ktoré radi objavujú nové spôsoby, ako môžu hrať svoju obľúbenú hru.
  • Táto všestranná stavebnica LEGO® Minecraft™ meria vyše 19 cm na výšku, 16 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Hráči môžu stavať, hrať sa, prestavovať a znovu sa hrať. Pre ešte viac zábavy môžu stavebnicu kombinovať s ostatnými LEGO Minecraft hračkami.
  • Táto LEGO® Minecraft™ stavebnica si nevyžaduje batérie, pretože ju poháňa len detská fantázia! Táto zábava si vyžaduje praktický prístup. Rozvíjajú sa pri tom manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov, či už sa deti hrajú samostatne, alebo s kamarátmi.
  • Jednoduchý tlačený návod pomáha deťom stavať, hrať sa a vychutnávať si maximum LEGO® Minecraft™ zábavy hneď po otvorení balenia.
  • Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO Minecraft posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..