Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21166 „Opustená“ baňa

Klasická akcia v štýle Minecraft s obľúbenými postavičkami zo sveta Minecraft

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO „Opustená“ baňa
SKU 21166
Kusy 248
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® Minecraft™ Opustená baňa (21166) prenáša klasické akcie v štýle Minecraft do reálneho sveta. Deti môžu pomáhať hlavnému hrdinovi z hry pri ťažbe, stavbe a objavovaní, zatiaľ čo treba čeliť útokom rôznych nepriateľských tvorov.
  • Obsahuje známe postavičky a tvory zo sveta Minecraft™: Stevea, zombieho, pavúka a živý sliz. Súprava obsahuje aj prvky uhlia, železnej rudy a diamantov a tiež je tu funkcia vysypania štrku.
  • Hráči musia pomôcť Steveovi s ťažbou potrebných zdrojov, zatiaľ čo musia nalákať zombieho, pavúka a živý sliz do vstupu do jaskyne. Tam môžu deti použiť ručne ovládané zariadenie, ktoré dokáže zvrchu vysypať štrk.
  • Ideálny narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré chcú posunúť svoje dobrodružstvá zo sveta Minecraft™ do inej úrovne.
  • Táto všestranná LEGO® Minecraft™ súprava meria vyše 14 cm na výšku, 19 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Svojím prevedením inšpiruje k nekonečnej nápaditej hre. Súprava sa dá tiež ľahko kombinovať s ďalšími hračkami zo série LEGO Minecraft.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Dianie v tejto súprave z edície LEGO® Minecraft™ poháňa detská fantázia – zábavy je vždy až-až. Hra si vyžaduje praktický prístup a prostredníctvom nej sa u detí zlepšujú manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov.
  • Jednoduchý tlačený návod pomáha deťom ihneď začať stavať a hrať sa, takže môžu zažiť maximálne potešenie so štýlovými postavičkami, zábavnými funkciami a známymi miestami zo sveta Minecraft™.
  • Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO Minecraft posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..