Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Podivný les 21168

Vbun a praktick dobrodrustvo vo svete Minecraft

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Podivný les
SKU 21168
EAN 5702016913460
Kusy 287
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

V podivnom lese (21168) zo série LEGO Minecraft na fanúšikov čakajú výbušné dobrodružstvá z hry Minecraft prevedené do skutočného sveta.Praktická akcia pre malých milovníkov MinecraftuTáto napínavá stavebnica obsahuje množstvo postáv a prvkov, ktoré deti poznajú z obľúbenej online hry Minecraft. Hráči v nej musia pomôcť Huntress prekročiť zákerné prostredie podivného lesa. Je plné padajúcich skál, a nepriateľských mobov , ktorých musia poraziť, a navyše im v ceste stoja rieky lávy. Pomocoudynamitu môžu odpáliť strom, ktorý sa zvalí a vytvorí tak most naprieč žeravým tokom lávy. Keď cez neho prejdú, čakajú ich už len nikdy nekončiace dobrodružstvá.

  • Dajte deťom možnosť užiť si hry vo svete Minecraft naplno so stavebnicou podivného lesa (21168) zo série LEGO Minecraft. Tento praktický set prináša výbušne úžasné dobrodružstvá z hry Minecraft do skutočného sveta.
  • Obsahuje 4 figúrky: Huntress s lukom, šípom a ochranným brnením, hoglina s odnímateľnou hlavou a 2 piglinov s mečmi. Nechýbajú ani funkcie výbuchu a pádu kameňov.
  • Hráči musia pomôcť Huntress dostať sa cez prostredie plné padajúcich skál, nepriateľských stvorení a rieky lávy. Pomocou funkcie výbuchu môžu dokonca nechať spadnúť strom a vytvoriť tak most za ďalšími dobrodružstvami.
  • Táto vzrušujúca LEGO krajinka je realistickým stvárnením temného a zákerného podivného lesa zo sveta Minecraft.
  • Pre deti od 8 rokov. Ideálny darček pre hráčov hry Minecraft, ktorí túžia radosť z videohry preniesť aj do skutočného sveta.
  • Sada meria vyše 13 cm na výšku, 25 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Je tak skvelým spoločníkom na praktické hry a úžasne vynikne vystavená v detskej izbičke.
  • LEGO Minecraft stavebnice dávajú hráčom hry Minecraft možnosť zahrať sa úplne novým spôsobom, a to s postavami, scénami a funkciami, ktoré ožívajú vďaka nápaditej kombinácii LEGO kociek a dielikov.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..